Reklama
Polecamy


Reklama

Piękne, zdolne i bogate! Na konto popularnych wokalistek disco polo trafiły miliony!

2020-07-10T15:44:00+02:00 Piękne, zdolne i bogate! Na konto popularnych wokalistek disco polo trafiły miliony! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/piekne-zdolne-i-bogate-na-koncie-wokalistek-disco-polo-miliony-1594231258.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/ZespolTopGirls
Reklama


Życie gwiazd

Trzy szalenie piękne i seksowne kobiety, które w zawrotnym tempie zdominowały rynek disco polo, mogą po raz kolejny otwierać szampana

Reklama

Artyści disco polo mimo ogromnej popularności i wielu osiągniętych sukcesów, znajdują wśród swojej kariery miejsce na kolejne ponad wyobrażalne dokonania.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo na skuterze wodnym! Maszyna skradła jego serce!

Kiedy wydaje się, że zostało osiągnięte już wszystko, jak grom z jasnego nieba spada informacja o kolejnej przekroczonej barierze. Beneficjentem najnowszego osiągnięcia, jest zespół Top Girls. Trzy szalenie piękne i seksowne kobiety, które w zawrotnym tempie zdominowały rynek disco polo, mogą po raz kolejny otwierać szampana.

Po sukcesach wielu piosenek opublikowanych przez czarujące trio, przyszedł czas na medialny triumf utworu pt. „Poczuj jak bije serce”. Około 6 miesięcy temu, światło dzienne ujrzała kompozycja, której w tym momencie, YouTube’owy licznik wykręcił 10 mln.

To niebywały wyczyn grupy Top Girls oraz wydawnictwa Green Star, którzy przyzwyczaili siebie i swoich fanów do bardzo jakościowych i doskonałych produkcji. Kolejne pobite rekordy już pukają do drzwi.

Nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Zobacz również: Dramat wokalisty! Dawid Narożny utopił kilka tysięcy złotych w wodzie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!
  2. Wokalistka disco polo kusi dekoltem do pasa! Internet zalały zdjęcia z wakacji!
  3. Gwiazdor disco polo zaśpiewał na urodzinach! To VIDEO podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.