2020-07-10T15:44:00+02:00 Piękne, zdolne i bogate! Na konto popularnych wokalistek disco polo trafiły miliony! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/piekne-zdolne-i-bogate-na-koncie-wokalistek-disco-polo-miliony-1594231258.jpg

Piękne, zdolne i bogate! Na konto popularnych wokalistek disco polo trafiły miliony!

Redakcja , 10 Lipiec 2020  15:44

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Piękne, zdolne i bogate! Na konto popularnych wokalistek disco polo trafiły miliony!
Źródło zdjęć: facebook.com/ZespolTopGirls

Trzy szalenie piękne i seksowne kobiety, które w zawrotnym tempie zdominowały rynek disco polo, mogą po raz kolejny otwierać szampana

Reklama

Artyści disco polo mimo ogromnej popularności i wielu osiągniętych sukcesów, znajdują wśród swojej kariery miejsce na kolejne ponad wyobrażalne dokonania.

Zobacz również: Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!

Kiedy wydaje się, że zostało osiągnięte już wszystko, jak grom z jasnego nieba spada informacja o kolejnej przekroczonej barierze. Beneficjentem najnowszego osiągnięcia, jest zespół Top Girls. Trzy szalenie piękne i seksowne kobiety, które w zawrotnym tempie zdominowały rynek disco polo, mogą po raz kolejny otwierać szampana.

Po sukcesach wielu piosenek opublikowanych przez czarujące trio, przyszedł czas na medialny triumf utworu pt. „Poczuj jak bije serce”. Około 6 miesięcy temu, światło dzienne ujrzała kompozycja, której w tym momencie, YouTube’owy licznik wykręcił 10 mln.

To niebywały wyczyn grupy Top Girls oraz wydawnictwa Green Star, którzy przyzwyczaili siebie i swoich fanów do bardzo jakościowych i doskonałych produkcji. Kolejne pobite rekordy już pukają do drzwi.

Nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Zobacz również: To najpiękniejszy uśmiech w branży disco polo?! Fani zachwyceni zdjęciami gwiazdy!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  2. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  3. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  5. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  6. Magdalena Narożna wygląda jak anioł! Królowa disco polo zachwyciła wszystkich!
  7. Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!
  8. Marcin Miller Boys z wizytą u mamy! Gwiazdor disco polo zachwyca się smakołykami z Jej kuchni!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami