Reklama
Polecamy


Reklama

Padły piękne słowa! Marcin Miller (Boys) w niezwykłym wydaniu!

2020-06-02T20:34:00+02:00 Padły piękne słowa! Marcin Miller (Boys) w niezwykłym wydaniu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/jubileusz-gwiazdora-disco-polo-padly-piekne-slowa-marcin-miller-boys-w-niezwyklym-wydaniu-1590843092.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Marcin Miller - Lider zespołu Boys, od lat stanowi o sile polskiej muzyki disco polo i dance

Reklama

Wśród gwiazd disco polo istnieje wiele osób cieszących się wielką popularnością. Są jednak postacie, które oprócz samej rozpoznawalności, dysponują wieloma przebojami, które na zawsze pozostaną w pamięci i na roztańczonych parkietach.

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

Tym samym zapewnili sobie muzyczną nieśmiertelność i ponadczasowe uznanie. Bez wątpienia kultową postacią w świecie disco, jest i będzie Marcin Miller. Lider zespołu Boys, od lat stanowi o sile polskiej muzyki tanecznej. Jego utwory w znacznej ilości towarzyszą na każdej szanującej się potańcówce w Polsce.

Gwiazdor kończy 50 lat i postanowił ten wyjątkowy jubileusz uczcić w swoim stylu. Opublikował koncertową wersję piosenki pt. „Żyłem jak chciałem” we własnym wykonaniu, z którą bez wątpienia mógłby utożsamić całe swoje życie. Artysta, swoją muzyczną przygodę rozpoczął bardzo dawno.

Razem z zespołem Boys, przeszedł długą i krętą drogę do miejsca w którym aktualnie się znajduje. Z dużym sukcesem formacja przeszła przez kryzys branży disco kilka lat temu, dzięki czemu cała grupa jak i jej wielki lider, zyskali wieczne istnienie wśród wykonawców muzyki tanecznej w Polsce, a nawet poza jej granicami.

Marcin Miller „żył jak chciał”, ale dla nas najważniejsze jest, że jego egzystencja przyniosła światu moc znakomitych utworów. Który hit zespołu Boys uwielbiacie najbardziej?

Zobacz również: To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!
  2. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!
  3. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.