Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-02T20:34:00+02:00 Padły piękne słowa! Marcin Miller (Boys) w niezwykłym wydaniu! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/jubileusz-gwiazdora-disco-polo-padly-piekne-slowa-marcin-miller-boys-w-niezwyklym-wydaniu-1590843092.jpg
Reklama

Padły piękne słowa! Marcin Miller (Boys) w niezwykłym wydaniu!

Redakcja , 02 Czerwiec 2020  20:34
Padły piękne słowa! Marcin Miller (Boys) w niezwykłym wydaniu!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Marcin Miller - Lider zespołu Boys, od lat stanowi o sile polskiej muzyki disco polo i dance

Reklama

Wśród gwiazd disco polo istnieje wiele osób cieszących się wielką popularnością. Są jednak postacie, które oprócz samej rozpoznawalności, dysponują wieloma przebojami, które na zawsze pozostaną w pamięci i na roztańczonych parkietach.

Zobacz również: Wyszło na jaw! Wokalista disco polo ma własny zamek! Artysta chętnie dzieli się nim z fanami!

Tym samym zapewnili sobie muzyczną nieśmiertelność i ponadczasowe uznanie. Bez wątpienia kultową postacią w świecie disco, jest i będzie Marcin Miller. Lider zespołu Boys, od lat stanowi o sile polskiej muzyki tanecznej. Jego utwory w znacznej ilości towarzyszą na każdej szanującej się potańcówce w Polsce.

Gwiazdor kończy 50 lat i postanowił ten wyjątkowy jubileusz uczcić w swoim stylu. Opublikował koncertową wersję piosenki pt. „Żyłem jak chciałem” we własnym wykonaniu, z którą bez wątpienia mógłby utożsamić całe swoje życie. Artysta, swoją muzyczną przygodę rozpoczął bardzo dawno.

Razem z zespołem Boys, przeszedł długą i krętą drogę do miejsca w którym aktualnie się znajduje. Z dużym sukcesem formacja przeszła przez kryzys branży disco kilka lat temu, dzięki czemu cała grupa jak i jej wielki lider, zyskali wieczne istnienie wśród wykonawców muzyki tanecznej w Polsce, a nawet poza jej granicami.

Marcin Miller „żył jak chciał”, ale dla nas najważniejsze jest, że jego egzystencja przyniosła światu moc znakomitych utworów. Który hit zespołu Boys uwielbiacie najbardziej?

Zobacz również: Urocza gwiazdeczka disco polo zrobiła sobie wyjątkowy tatuaż. Zobaczcie w jakim miejscu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Do sieci trafił elektryzujący materiał disco polo! To połączenie totalnie Was zaskoczy!
  2. Nowość popularnego gwiazdora disco polo, z klubową manierą. Fanom ta propozycja się spodoba!
  3. Upojne ujęcie wokalistki disco polo trafiło do sieci! Piersi „rozrywają” czerwony stanik ślicznej gwiazdy!
  4. Marcin Miller Boys wzruszony?! Występ tego duetu zapamiętacie na długo!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej