Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-12-12T07:57:00+01:00 Ostry konflikt wokalistki disco polo! Nie rozmawia z siostrą! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/12/ostry-konflikt-wokalistki-disco-polo-nie-rozmawia-z-siostra-1544444793.jpg
Reklama

Ostry konflikt wokalistki disco polo! Nie rozmawia z siostrą!

Redakcja , 12 Grudzień 2018  07:57
Ostry konflikt wokalistki disco polo! Nie rozmawia z siostrą!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

"Wymiana zdań, o parę słów za dużo...rodzice załamani" - w sieci pojawił się osobliwy wpis gwiazdy disco

Reklama

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach - takie powiedzenie z reguły często pojawia się na ustach osób, które doświadczyły pewnych nieprzyjemności ze strony najbliższych. Doskonale obrazuje również sytuację popularnych gwiazd! W środowisku muzyki disco polo pojawił się konflikt sióstr, który wywołał ogromne w mediach społecznościowych.

Zobacz również: Romantyczna produkcja disco polo podbija sieć! Propozycja idealna na walentynki!

Cała sytuacja dotyczy Sióstr Godlewskich. Monika i Małgorzata próbują podbić rynek muzyczny swoimi produkcjami, które wywołuje skrajne emocje. Ich ostatni teledysk do świątecznej produkcji pt. "Pada śnieg" został obejrzany ponad 1,9 miliona razy. 

W mediach społecznościowych siostry wywołały burzę, która dotyczy trzeciej siostry Godlewskiej - Magdy. Na Instagramie Esmeraldy pojawił się wpis, w którym nie zostawia suchej nitki na swojej siostrze Magdzie. Stwierdza, że jej siostra jest "najbardziej fałszywą osobą, która zna". Następnie stwierdza, że "Magda nie szanuje swojej rodziny i jej nie wspiera".

Na zarzuty Esmeraldy odpisała Magda "Wymiana zdań, o parę słów za dużo...rodzice załamani". Magda dodała również, że na tę chwilę nie rozmawia z obiema siostrami.

Czy takie wpisy w mediach społecznościowych to dobry pomysł? Nie lepiej zachować dla siebie takie nieprzyjemne sytuacje i rozwiązać konflikt w gronie rodzinnym?

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo ma przegwizdane?! Artysta porusza ciężkie położenie wielu branż!
  2. Fani zachwyceni nowością! Genialna 'Ruda' podbija rynek disco polo?!
  3. Mega głęboki dekolt gwiazdy disco polo zwraca uwagę odbiorców! Fani oszaleli na jej punkcie!
  4. Prawdziwa Explozja w disco polo?! Gwiazdy disco polo stawiają na klubowe brzmienie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej