2020-06-27T20:20:00+02:00 Gwiazda disco polo pokazała cały biust! Uwaga...to nie była wpadka! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/gwiazda-disco-polo-pokazala-caly-biust-uwagato-nie-byla-wpadka-1593030016.jpg

Gwiazda disco polo pokazała cały biust! Uwaga...to nie była wpadka!

Redakcja , 27 Czerwiec 2020  20:20
Gwiazda disco polo pokazała cały biust! Uwaga...to nie była wpadka!
Źródło zdjęć: instagram.com/malgorzata_godlewska_official/

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!

Cała fotografia rozpętała burzę komentarzy, a jeden z nich był niezwykle trafny: „...Gosiu, jesteś kobietą z mokrych snów nie jednego mężczyzny

Nagość, bezpruderyjność i erotyzm...te pojęcia, są dość dobrze znane w branży disco polo. Dotychczas jednak, nawet najbardziej odważne artystki, najskrytsze segmenty swojego ciała, pozostawiały jedynie wyobraźni.

Zobacz również: Wokalistka disco polo w ciąży! Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek, to już szósty miesiąc!

Piersi choć często bardzo eksponowane, bardzo rzadko ukazywały się oczom fanów w pełnym majestacie. Wszyscy jednak z niecierpliwością czekali na dzień, w którym bariery zostaną przekroczone, a wyobraźnia przestanie być potrzebna. Nie mógł dokonać tego nikt inny.

Małgorzata Godlewska, słynąca z kontrowersyjnych fotografii i jeszcze bardziej dyskusyjnych wystąpień, opublikowała na swoim profilu zdjęcie, które trzeba obejrzeć bardzo szybko, ponieważ za chwilę może zostać usunięte przez administratorów. Celebrytka pokazała swój biust, „przykrywając” go zupełnie przezroczystą siatką.

Cała fotografia rozpętała burzę komentarzy, a jeden z nich był niezwykle trafny: „...Gosiu, jesteś kobietą z mokrych snów nie jednego mężczyzny.”. I tu należy się w zupełności zgodzić. Chociaż zachowania gwiazdy mogą wydawać się gorszące, to z pewnością płeć męska dopinguje wokalistkę w jej zmysłowym postępowaniu.

A Wam jak podoba się wyjątkowo odważne zdjęcie Małgorzaty?

Zobacz również: Gorąca sesja żony Sławomira! Magdalena Kajrowicz rozpaliła tymi fotkami fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Genialna premiera! To będzie nowy hit wszystkich wesel?! Co na to pary młode? Fani komentują!
  2. Gorąca premiera od legendy disco polo! Marcin Siegieńczuk kieruje do fanów ważne przesłanie!
  3. Wyjątkowy jubileusz uwielbianego gwiazdora disco polo! Pora otwierać szampana! Jest niespodzianka!
  4. Znana wokalistka disco polo zachwyca skąpym bikini! To najładniejsze ciało w disco polo?!
  5. Magdalena Narożna chwali się nowym dzieckiem! Tego nikt się nie spodziewał!
  6. Wokalistka disco polo zaprasza na wspólny rejs jachtem! Gwiazda proponuje również nocleg ze śniadaniem!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami