Reklama


Reklama

Osobiste wyznanie wokalisty disco polo "mam czasami ochotę wybić szybę u sąsiada"

2019-02-09T08:00:00+01:00 Osobiste wyznanie wokalisty disco polo "mam czasami ochotę wybić szybę u sąsiada" https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/osobiste-wyznanie-wokalisty-disco-polo-mam-czasami-ochote-wybic-szybe-u-sasiada-1549654569.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Życie gwiazd

Jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo nie wstydzi się swojego wieku! Czadoman wciąż ma ochotę na zabawy i szaleństwo

Reklama

To jak się zachowujemy bardzo często wpływa na to, jak jesteśmy odbierani przez otoczenie.Z biegiem lat staramy się być coraz bardziej poważni. Próbujemy zachowywać się odpowiednio do wieku, zapominając o tym, że wiek to tak naprawdę tylko liczba

Dziś kończę 33 lata! A wciąż mam czasami ochotę wybić szybę u sąsiada, bądź namalować na jakimś murze "I love rock n roll" - przyznał z lekkim uśmiechem Czadoman udostępniając urodzinowe video, w którym podziękował za życzenia spływającego od fanów, znajomych i przyjaciół. 

Artysta na rynku muzycznym słynie z wybuchowego temperamentu i niezwykłego poczucia humoru, którym rozkochał w sobie wielu fanów. Jego osobiste wyznanie pokazuje, jak wielki dystans do swojej osoby ma Paweł Dudek, który przede wszystkim nie wstydzi się swojego wieku, co niestety nadal jest rzadkością wśród gwiazd. Wokalista uwielbia spędzać czas z najbliższymi i korzystać z uroków natury. Wiek to dla niego żadne ograniczenie, gdyż jak kiedyś przyznał w rozmowie z naszą redakcją wychodzi z założenia, że najważniejsze jest to na ile lat się czujesz. Uważacie podobnie? 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!

"Posłuchaj jak dźwięków moc, przenika ciało całą noc. Kolory tęczy ze sceny lgną, na tobie tak piękne są. Nie pytaj mnie jak i gdzie, po prostu tańcz, ruszaj się! Zamknij oczy i poczuj jak, lawina uczuć do ciebie gna..."

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!
  2. Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!
  3. Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.