Reklama


Reklama

Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!

2020-09-21T15:47:00+02:00 Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/gwiazdy-disco-polo-w-bardzo-osobistym-wyznaniu-jakie-maja-powody-do-swietowania-1599767503.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/elwiramejk/
Reklama


Życie gwiazd

Popularne małżeństwo disco polo nietypowo świętowało szczególny dla nich dzień

Reklama

Elwira i Mariusz, członkowie grupy Mejk to doskonały przykład na to, że można wspólnie robić to, co się kocha. W pracy zgrany zespół, w życiu prywatnym szczęśliwe małżeństwo. Osiągają sukcesy nie tylko w branży muzycznej.

Zobacz również: Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo!

Elwira i Mariusz w ostatnich dniach wyjechali w góry. Wydawać by się mogło, że na zwykły urlop, który każdemu jest potrzebny od czasu do czasu. Wokalistka w jednym z wpisów z tego wypadu poinformowała swoich fanów, że wraz z mężem świętują właśnie 11 rocznicę ślubu!

“09/09/2020 to 11 rocznica naszego ślubu.  Pod górę, czy z góry, w znoju, trudzie i szczęściu, zmartwieni i szczęśliwi, uśmiechnięci i strapieni , zakochani i ..... ciągle zakochani. Bo ważne jest to, że zawsze RAZEM wchodzimy na nasze szczyty wspólnego życia, aby ciagle je na nowo zdobywać.”

Słowa Elwiry są bardzo wzruszające i niejeden fan z pewnością uronił łezkę podczas czytania wpisu. To bardzo ważne, aby pielęgnować tak piękne uczucie, być wsparciem dla drugiej połówki i przede wszystkim każdego dnia na nowo cieszyć się sobą. Aby uczcić tak wyjątkowy dzień, Artyści wspięli się na dwa szczyty:

“Dziś, w tym naszym dniu, wleźlismy na Sokolicę i Trzy Korony “

Elwirze i Mariuszowi życzymy wielu tak pięknych rocznic, a fanów zapraszamy do odsłuchu ich kawałków. Z pewnością ucieszą się z takiego prezentu.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!
  2. Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  3. Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.