Reklama
Polecamy


Reklama

Opera Leśna odleciała! Genialny występ Marcina Millera! Miliony widzów zachwycone grupą Boys!

2019-05-24T22:21:00+02:00 Opera Leśna odleciała! Genialny występ Marcina Millera! Miliony widzów zachwycone grupą Boys! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/opera-lesna-odleciala-genialny-wystep-marcina-millera-miliony-widzow-zachwycone-grupa-boys-1558728825.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Telewizja

To był najlepszy występ tego wieczoru?!

Reklama

Bezapelacyjnie dzisiejszym królem Opery Leśnej był przedstawiciel muzyki disco polo - lider zespołu Boys Marcin Miller. Legendarny wokalista disco polo pokazał wielką klasę.

Zobacz również: Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!

Założyciel zespołu Boys miał ogromne powody do zadowolenia co było widać na scenie. Marcin Miller był znakomitej formie i humorze, ponieważ jako jedyny artysta w koncercie platynowym może pochwalić się poczwórną platyną. To wielki wyczyn, którym może pochwalić się artysta disco polo.

Marcin Miller w Operze Leśnej zaśpiewał dwa utworu. Na dobry początek zaśpiewał razem z publiką utwór pt. "Wolność". Następnie przyszedł czas na singiel, który otrzymał poczwórną platynę.

Zgromadzona publika w Sopocie oszalała, gdy tylko na scenie zameldował się Marcin. Koniecznie zobaczcie występ zespołu Boys. Klasa sama w sobie!

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!
  2. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  3. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.