2017-01-31T16:16:00+01:00 Ogromny sukces Top Girls. Ich „Mleczko” zdobyło milion w 10 dni! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/01/Top-Girls-Mleczko-11.jpg

Ogromny sukces Top Girls. Ich „Mleczko” zdobyło milion w 10 dni!

Redakcja , 31 Styczeń 2017  16:16
Ogromny sukces Top Girls. Ich „Mleczko” zdobyło milion w 10 dni!
Źródło zdjęć:

„Mówiłeś do mnie mała, mówiłeś moja cała” – Dziewczyny z Top Girls tryumfują! Ich najnowsza produkcja pt. „Mleczko” w dziesięć dni od premiery zdobyła ponad milion odtworzeń teledysku, w którym oprócz dziewczyn pojawi...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

„Mówiłeś do mnie mała, mówiłeś moja cała”Dziewczyny z Top Girls tryumfują! Ich najnowsza produkcja pt. „Mleczko” w dziesięć dni od premiery zdobyła ponad milion odtworzeń teledysku, w którym oprócz dziewczyn pojawił się chłopak Angeliki, w roli głównego podrywacza.

 

Jest to niebywały sukces dla młodej formacji, która żwawym krokiem podbija branżę muzyki disco polo. Dziewczyny od początku swej kariery zaskakują pięknymi wokalami, chwytliwymi numerami i niebanalnymi klipami. Okazało się, że „Mleczko” trafiło w samo sedno! Produkcja z dnia na dzień cieszy się coraz większym zainteresowaniem i jak widać, zbiera swoje pierwsze owocne żniwa.

 

Zwroty akcji, dynamika i przede wszystkim wpadający w ucho tekst. Propozycja, której klipem zajął się Stykky Multimedia jest jedną z najpopularniejszych nowości w ostatnim czasie. Mamy nadzieje, że to dopiero początek i dobra passa Top Girls będzie trwała w najlepsze.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Artystki z zespołu Top Girls wystawiły na aukcję swoją złotą płytę! Dochód ze sprzedaży piękne gwiazdy disco polo przekażą potrzebującym!
  2. Popularna wokalistka disco polo szokuje zdjęciem z wanny! Uwagę przykuwa niecodzienny opis!
  3. Wyjątkowa nagroda w rękach popularnego gwiazdora disco polo 'To nasz wspólny sukces'
  4. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  5. Uwielbiana wokalistka disco polo kusi odkrytym ciałem! Fani zachwyceni rozebraną gwiazdą disco polo!
  6. Zza kulis! Grupa disco polo Weź nie Pytaj postawiła na mocne trunki i śnieżny klimat! Ta premiera podbije rynek muzyczny?!
  7. Wyjątkowy koncert popularnego girlsbandu 'Szpilki' w jednym z klubów muzycznych. Wokalistki disco polo skradły show!
  8. Uwielbiana wokalistka disco polo zaskoczyła odważną sesją zdjęciową! Artystka swoim ciałem rozpaliła zmysły!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami