2021-08-05T13:49:00+02:00 Ogromny sukces Miłego Pana! Gwiazdor disco polo w czołówce najpopularniejszych artystów w Polsce?! https://disco-polo.info/uploads/news/ogromny-sukces-milego-pana-gwiazdor-disco-polo-w-czolowce-najpopularniejszych-artystow-w-polscejpg.jpg

Ogromny sukces Miłego Pana! Gwiazdor disco polo w czołówce najpopularniejszych artystów w Polsce?!

Redakcja , 05 Sierpień 2021  13:49

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Ogromny sukces Miłego Pana! Gwiazdor disco polo w czołówce najpopularniejszych artystów w Polsce?!
Źródło zdjęć: instagram.com/najmilszypan/
Reklama

Od samego początku na punkcie hitowej piosenki fani dosłownie oszaleli! Licznik na popularnym portalu z każdym dniem wskazywał coraz większą ilość wejść.

Reklama

Artysta disco polo wszedł w posiadanie tajemnego eliksiru, który sprawia, że każdy kawałek, który wrzuci do sieci błyskawicznie osiąga wielomilionowe wyświetlenia na YouTube!

Zobacz również: Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!

WIELKI SUKCES MIŁEGO PANA

Reklama

Wykonawcy disco polo zawsze powtarzają, że swoje kawałki kierują do masowego odbiorcy. I chociaż nie każdemu z artystów udaje się osiągnąć sukces, to są jednak osoby, które są na niego wprost skazane!

Miły Pan to uwielbiany wokalista disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Małolatki”, “Królowa”, czy “Melanż”. Artysta ma niezwykłą intuicję do tworzenia przebojów! Jego kawałki nuci dosłownie cała Polska!

Miły Pan kolejny raz może otwierać szampana! Gwiazdor wielokrotnie udowodnił wszystkim, że jest jednym z najpopularniejszych wokalistów disco polo w kraju. Artysta wszedł w posiadanie tajemnego eliksiru, który sprawia, że każdy kawałek, który wrzuci do sieci błyskawicznie osiąga wielomilionowe odsłony na YouTube! Taka sztuka nie udaje się każdemu!

GWIAZDOR DISCO POLO PRACUJE NAD KOLEJNYMI PREMIERAMI

Reklama

Utwór “Królowa” w sieci zadebiutował w 2018 roku. Od samego początku na punkcie hitowej piosenki fani dosłownie oszaleli! Licznik na popularnym portalu z każdym dniem wskazywał coraz większą ilość wejść. Po trzech latach od debiutu kawałek zanotował już ponad 120 milionów wyświetleń! Miły Pan dosłownie rozbił bank!

Szczęśliwy gwiazdor disco polo nie zamierza spoczywać na laurach. Artysta już pracuje nad nowymi kawałkami, które mają szansę kolejny raz zawojować rynek!

Zobacz również: Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MiłyPan - Królowa
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!
  2. Śliczna gwiazdeczka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!
  3. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!
  4. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  5. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!
  6. Uwielbiani gwiazdorzy disco polo nagrali duet ze słynnym Sławomirem! To jest wydarzenie roku!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami