Reklama
Polecamy


Reklama

Odważna premiera?! Katiusza przyznała "Jestem szalona" - przesłuchajcie nowość

2018-01-31T14:49:00+01:00 Odważna premiera?! Katiusza przyznała "Jestem szalona" - przesłuchajcie nowość https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/odwazna-premiera-katiusza-przyznala-jestem-szalona-przesluchajcie-nowosc-1517238117.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Katiusza
Reklama


Premiera

Za tekst wspomnianej piosenki odpowiada sama wokalistka - mianowicie Katarzyna Pawłowska, natomiast aranżacją zajął się Peter Sky

Reklama

Jako kobieta pewna siebie Katiusza nie boi się odważnych wyznań. Tym razem wokalistka postanowiła udostępnić w sieci produkcję pt. "Jestem szalona" za której muzykę odpowiada Piotr Kiełczykowski.

Wokalistka poruszyła w utworze temat życia, miłości i marzeń, których realizacja dla Katiuszy jest jak najbardziej możliwa. Interpretując piosenkę można śmiało przyznać, że Katiusza jest nie tylko szalona ale również spełniona. 

Za tekst wspomnianej piosenki odpowiada sama wokalistka - mianowicie Katarzyna Pawłowska, natomiast aranżacją zajął się Peter Sky. Polecamy poniższą nowość

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wzruszający prezent dla żony! Gwiazdor disco polo zaśpiewał na własnym weselu! VIDEO
  2. Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!
  3. Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.