2023-07-09T06:30:00+02:00 Odrzucili go w DiscoStar w Polo TV, a dziś jest jednym z najlepszych artystów disco polo! Kim jest MiłyPan MiłyPan - Piotr Kołaczyński, prawdziwa gwiazda disco polo. Poznaj jego historię, wiek, wzrost, największe hity i tajemniczą wybrankę. Śledź artystę na Instagramie. https://disco-polo.info/uploads/news/odrzucili-go-w-discostar-a-dzis-jest-jednym-z-najlepszych-artystow-disco-polo-kim-jest-milypanjpg.jpg Disco-Polo.info

Odrzucili go w DiscoStar w Polo TV, a dziś jest jednym z najlepszych artystów disco polo! Kim jest MiłyPan


MiłyPan - Piotr Kołaczyński, prawdziwa gwiazda disco polo. Poznaj jego historię, wiek, wzrost, największe hity i tajemniczą wybrankę. Śledź artystę na Instagramie.

Autor: Adam Begier, 09 Lipiec 2023  06:30
Źródło zdjęć: Anma Studio Reklama
Odrzucili go w DiscoStar w Polo TV, a dziś jest jednym z najlepszych artystów disco polo! Kim jest MiłyPan
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
 2. Gwiazdor disco polo w akcji: Tak Kamil Kossakowski Discoboys podbija scenę hitem „Z Tobą”!
 3. Legendarny HIT kultowej grupy disco polo Milano w wykonaniu Maćka Kasprzyka porwał tłumy w Mikołajkach!
Reklama

  Kim jest MiłyPan?

  MiłyPan to pseudonim artystyczny, którym występuje Piotr Kołaczyński, jedna z największych gwiazd muzyki disco polo. Jego utwory stały się prawdziwymi hitami, a mimo że początkowo nie wzbudzał większego zainteresowania, udowodnił wszystkim, że się mylili. Kto naprawdę kryje się za tą postacią? Przeczytajcie najważniejsze informacje o Miłym Panu i dowiecie się, czy serce artysty jest już zajęte.

  Piotr Kołaczyński - MiłyPan w programie DiscoStar

  Piotr Kołaczyński to prawdziwe imię i nazwisko artysty, który przyjął pseudonim MiłyPan. Niezaprzeczalnie jest on wokalistą specjalizującym się w muzyce z pogranicza disco polo i dance. Swój muzyczny debiut zanotował w programie talent-show o nazwie Disco Star, emitowanym przez stację Polo TV.

  Podczas swojego występu przed jurorami, Radosławem Liszewskim z zespołu Weekend, Magdaleną Narożną z Pięknych i Młodych oraz Czadomenem - Pawłem Dudkiem, MiłyPan zaprezentował własny utwór "Królowa". Mimo że nie przekonał jurorów swoim wykonaniem, stał się prawdziwym fenomenem w świecie muzyki disco polo. Kilka miesięcy później piosenka trafiła na platformę YouTube wraz z teledyskiem i zdobyła ogromną popularność.

  Piotr Kołaczyński - MiłyPan - ile ma lat? 

  Ile lat ma MiłyPan? Piotr Kołaczyński urodził się 31 maja 1996 roku w Warszawie. Jak łatwo obliczyć, w 2023 roku artysta skończył 27 lat. Mimo młodego wieku zdobył już ogromne uznanie i zyskał szerokie grono fanów. A co z jego wzrostem? MiłyPan mierzy około 177 cm, a ta informacja nie jest żadną tajemnicą dla jego wielbicieli.

  Piotr Kołaczyński - MiłyPan - dziewczyna? Żona? Ma serce zajęte

  Czy MiłyPan ma dziewczynę? To pytanie nurtuje wszystkie fanki, które podziwiają artystę. Otóż serce Miłego Pana jest już zajęte, o czym wielokrotnie wspominał w mediach społecznościowych. Jego wybranką jest tajemnicza Aleksandra, która zdobyła serce tego utalentowanego wokalisty.

  Przeboje Miłego Pana

  MiłyPan ma na swoim koncie wiele przebojów. Jego największym hitem jest utwór "Królowa", który zgromadził ponad 143 milionów wyświetleń na platformie YouTube! Na drugim miejscu znajduje się utwór "Małolatki" z wynikiem ponad 112 milionów odsłon. Ale to nie koniec osiągnięć Miłego Pana. Do jego twórczości należą również takie piosenki jak "Hop Hop (Maniury)", "Love Song", "Melanż" oraz "Pod Ścianą". Ponadto Miły Pan nawiązał współpracę z innymi artystami z branży disco polo, co zaowocowało hitami takimi jak: "Ideały" z grupą Playboys, "Musisz się starać" z Defisem, "Jeszcze raz" - trio z Defisem i Bogdanem Borowskim. Piotr Kołaczyński nie tylko tworzy muzykę jako Miły Pan, ale również działalność artystyczną prowadzi pod przydomkiem Kouchi, gdzie sięga po gatunek rapu, docierając do słuchaczy z nowymi utworami.

  Sledź Miłego Pana na Instagramie

  MiłyPan jest bardzo aktywny na Instagramie. Jeśli chcecie być na bieżąco z jego twórczością i życiem prywatnym, wystarczy wyszukać go po nicku @najmilszypan.

  Reklama

  MiłyPan & Defis - MADAGASKAR

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Klaudia Zielińska szokuje bielizną na scenie! Gwiazda założyła przezroczysty kombinezon! Wyglądała obłędnie?!
  2. Sylwia Kossakowska podbija scenę! Zobacz jej niesamowity koncert w Rościnno i największe hity!
  3. Paweł Dudek Czadoman królem koncertów?! Gwiazdor disco polo gwarantuje wielkie show, efekty specjalne i niesamowity wokal!
  4. Skolim i jego tańcząca Babcia! Zobaczcie nagranie! To prawdziwy hit
  5. Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?
  6. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach
  7. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
  8. Blondi w nowej odsłonie! Nie uwierzysz, co wokalistka disco polo zrobiła z klasykiem "Środa Czwartek"!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie