Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość Sławomira na żywo! Posłuchaj premiery LIVE | VIDEO

2018-03-24T13:38:00+01:00 Nowość Sławomira na żywo! Posłuchaj premiery LIVE | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/nowosc-slawomira-na-zywo-posluchaj-premiery-live-video-1521895078.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Sławomir
Reklama


Ogólna

Sławomir podczas jednego z koncertów zaśpiewał swoją nowość. Zapraszamy do oglądania.

Reklama

Nowy teledysk Sławomira pt. "Ty mała znów zarosłaś" to obecnie jeden z najpopularniejszych materiałów wideo w Polsce. Ponad 6 milionów wyświetleń to potwierdzenie dużej popularności zespołu.

Podczas jednego z ostatnich koncertów Sławomir zaśpiewał utwór pt. "Ty mała znów zarosłaś". Jako możecie zauważyć publika znała tekst i bawiła się doskonale z wokalistką.

Mimo, tego że utwór jest dostępny na płycie od 7 kwietnia 2017 roku to dopiero teraz piosenka stała się popularna w internecie.

Zobaczcie nagranie na żywo prosto z Bydgoszczy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana formacja Top Girls zdradza plany na ten rok! Tego się nie spodziewaliśmy!
  2. Co za ciało! Niezwykle gorący materiał gwiazdy disco polo rozpala zmysły internautów!
  3. Tajemnicza gwiazda popularnych produkcji podbije branżę disco polo?! Nieoczekiwany zwrot akcji?!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.