2019-10-05T11:36:00+02:00 Nowość od nadziei disco polo! BajorekD stworzył przebój? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/nowosc-od-nadziei-disco-polo-bajorekd-stworzyl-przeboj-1570193190.jpg

Nowość od nadziei disco polo! BajorekD stworzył przebój?

Redakcja , 05 Październik 2019  11:36
Nowość od nadziei disco polo! BajorekD stworzył przebój?
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

A jak Wam się podoba nowość od młodego artysty disco polo?

Reklama

Nowa propozycja od Dominika została zatytułowana „Szkarłatne oczy”. Takiej premiery w branży disco polo dawno nie było. Czyżby zwiastował nowy hit w świecie muzyki?

Zobacz również: Co za ciało! Uwielbiana gwiazda disco polo zachwyca zdjęciami z Egiptu!

Dominik Bajorek, to 19 - letni chłopak, który jakiś czas temu postanowił spróbować swoich sił w branży muzycznej. Długo nie trzeba było czekać na kolejny ruch po udanym debiucie w utworze, który został zatytułowany „Pytasz mnie”.

Fanki oszalały na tle młodego artysty. Swoją barwą głosu, stylem i urodą rozkochał w sobie niejedną nastolatkę. Nic dziwnego. BajorekD mimo młodego wieku ma na swoim koncie spore osiągnięcia. Brał udział między innymi w 9-dniowych warsztatach wokalnych Summer Mix Singing 2016 oraz Summer Mix Singing 2017 w Szczyrku.

Otrzymał także nagrodę specjalną w XXIV Giełdzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, Grand Priv w konkursie piosenki niemieckojęzycznej "DNI KULTURY NIEMIECKIEJ Białystok-Supraśl", Finalista X Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego "Radość Spod Kapelusza" i wiele innych. Jako dziecko śpiewał w chórze Szkolne Słowiki Jeziorko.

Jest to niepodważalny sukces Dominika. W dodatku ukazał się teledysk do jego najnowszej piosenki zatytułowanej „Szkarłatne oczy”. Trzeba przyznać, że całość wyszła znakomicie.

Zobacz również: Sklepy muzyczne czeka oblężenie! Nadchodzą bestsellery disco polo!

A jak Wam się podoba nowość od młodego artysty disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Przepiękna wokalistka disco polo wygląda niezwykle ponętnie! Szpilki podkreślają jej cudowną figurę!
  2. Z teledysku disco polo zrobił film akcji?! To ukłon w stronę ludzi walczących o lepsze jutro!
  3. Popularna artystka stworzyła wyjątkową mapę! Niezwykła premiera w disco polo!
  4. Branża disco polo świętuje! To już pewne - Powracają wesela!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama