2016-12-15T21:11:00+01:00 Nowość „Na życie i śmierć” | Vivat | AUDIO https://disco-polo.info/uploads/news/2016/12/Na-zycie-i-smierc-Vivat.png

Nowość „Na życie i śmierć” | Vivat | AUDIO

Redakcja , 15 Grudzień 2016  21:11
Nowość „Na życie i śmierć” | Vivat | AUDIO
Źródło zdjęć:
Reklama

„Na życie i śmierć” to propozycja spokojnego i nastrojowego utworu :)” formacji Vivat, która na gromki odzew swoich fanów udostępniła wspomnianą nowość. Panowie chcąc poznać zdanie swoich odbiorców, zapytali się Ich – za po...

Reklama

„Na życie i śmierć” to propozycja spokojnego i nastrojowego utworu :)” formacji Vivat, która na gromki odzew swoich fanów udostępniła wspomnianą nowość. Panowie chcąc poznać zdanie swoich odbiorców, zapytali się Ich – za pośrednictwem portalu społecznościowego – czy chcą posłuchać nowej produkcji. Na odzew długo nie trzeba było czekać. 

 

„Zdecydowanie chcę nowy kawałek” – odpowiedział – jak kilka innych osób – Stefan.Produkcja podobnie jak wcześniejsze propozycje utrzymana jest w typowym dla zespołu Vivat stylu. Panowie idealnie trafiają w sedno! Perfekcyjnie w swojej twórczości poruszają sferę uczuć, która dla wielu z nas nie jest obca.

 

Mamy nadzieję, że ta propozycja trafi w Wasze gusta. „Na życie i śmierć ja Ciebie chcę, dobrze że jesteś nie pragnę nic więcej” Przesłuchajcie całość..

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Legendarny gwiazdor disco polo powrócił z nową produkcją! Ta piosenka to HIT?!
  2. Spektakularna metamorfoza z udziałem Dawida Narożnego! Efekt jest piorunujący!
  3. Przepiękna wokalistka disco polo w duecie z Marcinem Millerem! Gorąca premiera JUŻ W SIECI!
  4. Daj to głośniej ujawniają tajemnicę nowego projektu! Fani czekali na to dwa lata!
  5. Artystka disco polo opuściła szpital! Gwiazda w dalszym ciągu walczy o swoje zdrowie!
  6. Rusza drugi sezon popularnego programu rozrywkowego emitowanego na kanale Disco Polo Music! TRWA konkurs z nagrodami.

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama