2021-02-28T13:25:00+01:00 Wielki hit grupy Vivat pt. 'Oddam Ci wszystko' odświeżony! W takiej wersji tego utworu jeszcze nikt nie sły https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-przeboj-disco-polo-z-zasluzona-kontynuacja-co-za-nowoscjpg.jpg

Wielki hit grupy Vivat pt. 'Oddam Ci wszystko' odświeżony! W takiej wersji tego utworu jeszcze nikt nie słyszał!

Redakcja , 28 Luty 2021  13:25
Wielki hit grupy Vivat pt. 'Oddam Ci wszystko' odświeżony! W takiej wersji tego utworu jeszcze nikt nie słyszał!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Doskonale przemyślana struktura brzmieniowa w remixie, ciekawe ozdobniki i realizacja na najwyższym poziomie, to krótka charakterystyka kontynuacji wielkiej twórczości


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Najpopularniejsze zespoły disco polo tworzą produkcje, które z czasem zyskują status ponadczasowych. Nieśmiertelność utworów przejawia się w stałym zainteresowaniu nimi słuchaczy i innych artystów.

Zobacz również: Śliczne artystki zespołu Top Girls w skąpych strojach! Gwiazdy disco polo kuszą ciałem! Wyglądają jak boginie?!

Ta piosenka, choć wydana stosunkowo niedawno, umiejscowiła w sobie wszelkie cechy twórczości wiecznie żywej. Mowa o hicie pt. "Oddam Ci wszystko" grupy Vivat. Przebój doczekał się remixu, który należycie podkreśla jego wartość i nieprzerwany łańcuch zachwytu odbiorców. Trifle & Loop, BlackDue oraz Paffcio, to pomnożone muzyczne uderzenie, które dało światu przeróbkę numeru zespołu Vivat.

Doskonale przemyślana struktura brzmieniowa w remixie, ciekawe ozdobniki i realizacja na najwyższym poziomie, to krótka charakterystyka kontynuacji wielkiej twórczości. Ciężko w dziele formacji Vivat coś poprawić, ale nowe, artystyczne spojrzenie z pewnością przyniesie fanom mnóstwo radości, a oryginalnej wersji, nowych fanów, którzy odkryją w niej klubową manierę.

Słuchacze mają ogromną przyjemność rozkoszować się znakomitą interpretacją ponadczasowej produkcji.

Dołączcie do nich...Odsłuchajcie remixu i napiszcie jak Wam się podoba.

Zobacz również: Uwagę zwraca jej zjawiskowy tatuaż! Zjawiskowa artystka disco polo odważnie pokazała swoje zgrabne ciało!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Vivat - Oddam Ci Wszystko (Tr!Fle & LOOP & BlackDue & Paffcio REMIX
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Telewizja Polska ponownie organizuje Sylwester Marzeń z Dwójką 2021 w Zakopanem! Na scenie wystąpią największe gwiazdy pop i disco polo?
  2. Dwoje gigantów disco polo razem! Marcin Miller BOYS i Zenon Martyniuk AKCENT wspólnie ruszyli na podbój zagranicznego rynku!
  3. Po raz pierwszy w disco polo! Topky nagrały klip do anglojęzycznego przeboju! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz idą pod prąd! Będzie bardzo różowo!
  4. Deszcz nagród dla uwielbianego gwiazdora disco polo! Loverboy może otwierać szampana!
  5. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!
  6. Hitowy utwór disco polo doczekał się nowej wersji! Klubowa odsłona przeboju 'Jeszcze raz' ma szansę przebić oryginał?!
  7. Uwielbiana i niezwykle piękna wokalistka disco polo zachwyciła balową kreacją! Wygląda jak gwiazda Hollywood!
  8. Zdolny gwiazdor disco polo stworzył świąteczną pastorałkę! Nastrojowa kompozycja chwyta za serce! Jest lepsza od 'Last Christmas'?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami