Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-03T16:19:00+01:00 Zawrotna suma na koncie gwiazd disco polo! Artyści z formacji Vivat stali się milionerami! https://disco-polo.info/uploads/news/zawrotna-suma-w-disco-polo-miliony-sie-posypalyjpg.jpg
Reklama

Zawrotna suma na koncie gwiazd disco polo! Artyści z formacji Vivat stali się milionerami!

Redakcja , 03 Luty 2021  16:19
Zawrotna suma na koncie gwiazd disco polo! Artyści z formacji Vivat stali się milionerami!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Wydawnictwo Muzyczne Green Star wraz z formacją Vivat święci ogromny triumf kawałka, który od dnia premiery, w zatrważającym tempie zbudował swoją imperialną popularność

Reklama

Branża disco polo przyzwyczaiła się do kosmicznych wyników. Popularność tanecznego świata wzbił cały gatunek w wielomilionową przestrzeń. Artyści są największymi beneficjentami swojej ciężkiej pracy i wielkiego talentu. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że miliony, które co chwila pojawiają się na koncie twórców, są w pełni zasłużone. 

Zobacz również: Marzy Wam się niezapomniana impreza do białego rana? Proszę bardzo! Ta nowość namiesza na parkietach!

Kolejni wykonawcy notują niezwykłe osiągniecie! Pod klipem grupy Vivat wyświetliła się magiczna wręcz cyfra. Niezwykły wynik, to zasługa ogromnego talentu i ciężkiej pracy.

40 mln - właśnie taka liczba widnieje pod teledyskiem do utworu „Oddam Ci Wszystko”. Ten rezultat to kwestia ośmiu miesięcy. Czas w jakim został osiągnięty potęguje ten sukces wielokrotnie. 

Wydawnictwo Muzyczne Green Star wraz z formacją Vivat święci ogromny triumf kawałka, który od dnia premiery, w zatrważającym tempie zbudował swoją imperialną popularność. „Łobiecuje Tobie...” śpiewali i śpiewają  wszyscy. Skoczna muzyka rozkręciła tysiące imprez tanecznych w kraju. 

Gratulujemy serdecznie i życzymy szybkiego wkroczenia do klubu 100 mln. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że jest to kwestia czasu.

Zobacz również: Twórca wielkiego hitu Jessica publikuje kolejną nowość. Uwaga! Powstała siostra wielkiego hitu disco polo!

Reklama
Zobacz teledysk: Vivat - Oddam Ci wszystko
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Szokujące zdjęcie Magdy Narożnej wyciekło do sieci! Gwiazda disco polo zdjęła spodnie i wygląda zupełnie inaczej!
  2. Idealna próba podbicia rynku disco polo?! Nogi rwą się do tańca.
  3. Gwiazda disco polo nago wannie?! Jej ponętne ciało kusi fanów podczas zmysłowej kąpieli.
  4. Ta śmierć wstrząsnęła całą Polską. Sławomir z żoną żegna legendę!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej