2021-02-03T16:19:00+01:00 Zawrotna suma na koncie gwiazd disco polo! Artyści z formacji Vivat stali się milionerami! https://disco-polo.info/uploads/news/zawrotna-suma-w-disco-polo-miliony-sie-posypalyjpg.jpg

Zawrotna suma na koncie gwiazd disco polo! Artyści z formacji Vivat stali się milionerami!

Redakcja , 03 Luty 2021  16:19
Zawrotna suma na koncie gwiazd disco polo! Artyści z formacji Vivat stali się milionerami!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Wydawnictwo Muzyczne Green Star wraz z formacją Vivat święci ogromny triumf kawałka, który od dnia premiery, w zatrważającym tempie zbudował swoją imperialną popularność

Reklama

Branża disco polo przyzwyczaiła się do kosmicznych wyników. Popularność tanecznego świata wzbił cały gatunek w wielomilionową przestrzeń. Artyści są największymi beneficjentami swojej ciężkiej pracy i wielkiego talentu. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że miliony, które co chwila pojawiają się na koncie twórców, są w pełni zasłużone. 

Zobacz również: HOT! Cóż za figura! Gorąca sesja znanej wokalistki disco polo!

Kolejni wykonawcy notują niezwykłe osiągniecie! Pod klipem grupy Vivat wyświetliła się magiczna wręcz cyfra. Niezwykły wynik, to zasługa ogromnego talentu i ciężkiej pracy.

40 mln - właśnie taka liczba widnieje pod teledyskiem do utworu „Oddam Ci Wszystko”. Ten rezultat to kwestia ośmiu miesięcy. Czas w jakim został osiągnięty potęguje ten sukces wielokrotnie. 

Wydawnictwo Muzyczne Green Star wraz z formacją Vivat święci ogromny triumf kawałka, który od dnia premiery, w zatrważającym tempie zbudował swoją imperialną popularność. „Łobiecuje Tobie...” śpiewali i śpiewają  wszyscy. Skoczna muzyka rozkręciła tysiące imprez tanecznych w kraju. 

Gratulujemy serdecznie i życzymy szybkiego wkroczenia do klubu 100 mln. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że jest to kwestia czasu.

Zobacz również: Piękna wokalistka disco polo w skąpym ubraniu! Uwagę zwraca jej wymodelowany brzuch!

Reklama
Zobacz teledysk: Vivat - Oddam Ci wszystko
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Znany gwiazdor disco polo diametralnie zmienił styl muzyczny w nowej produkcji! Co na to fani?!
  2. Genialna premiera! To będzie nowy hit wszystkich wesel?! Co na to pary młode? Fani komentują!
  3. Przepiękna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi nogami! W sieci aż kipi od komentarzy!
  4. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca swoim pięknem! Gwiazda odsłoniła zgrabne nogi!
  5. Piękna wokalistka disco polo śpiewająco zdała ważne egzaminy! Fani są z niej dumni!
  6. Gwiazdor Śląskich Szlagierów z niezwykłą premierą! To będzie kolejny hit w jego karierze?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami