Reklama


Reklama

Nowe filmiki w sieci! Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi tryska radością!

2020-01-16T20:42:00+01:00 Nowe filmiki w sieci! Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi tryska radością! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/nowe-filmiki-w-sieci-magda-narozna-z-zespolu-piekni-i-mlodzi-tryska-radoscia-1579193813.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/madziapiekniimlodzi/
Reklama


Życie gwiazd

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi odniosła się do plotek! Gwiazda disco polo zaprasza na koncerty

Reklama

2020 rok zaczął się bardzo pracowicie dla artystów ze świata disco polo. To już pewne, że nowy rok będzie intensywny i przy okazji niesamowicie owocny.

Zobacz również: Znany utwór disco polo stał się liryczną opowieścią. Efekt jest zdumiewający!

Zespołu Piękni i Młodzi nie trzeba nikomu przestawiać. Być może część z was jeszcze nie wie, ale w grupie pojawiły się zmiany personalne i z dniem 2 stycznia 2020 roku z zespołu został wykluczony dotychczasowy wokalista, były mąż Magdy Narożnej - Dawid. Jednak on sam zaprzecza i dementuje te informacje.

Ich utwory cieszą się sporą popularnością. W końcu, który fanów muzyki tanecznej nie zna takich hitów, jak „Chciałabym spać z Tobą” czy też „Niewiara” , „Nie mów że” , bądź „Tak już bez Ciebie”.

Mimo zawiłości jakie ostatnio trafiają do sieci Magda Narożna udostępniła filmy video, w których zaprasza na koncerty zespołu Piękni i Młodzi! Gwiazda tryska radością! 

Zespół bez wątpienia wiedzie prym w branży disco polo. Grupa już niebawem wyleci do Chicago, gdzie zagra swój koncert w Copernikus Center. To wszystko już w piątek 31 stycznia. Natomiast 1 lutego grupa pojawi się w Nowym Jorku i New Jersey! 

Wybieracie się na koncert Pięknych i Młodych w Stanach Zjednoczonych? Polaków na pewno nie zabraknie. Dla fanów zespołu Piękni i Młodzi kilometry są bez znaczenia.

Nie ma miejsca, do którego nie byliby w stanie dotrzeć za swoją ulubioną grupą wykonawców disco polo.

Zobacz również: Piekielnie ponętna żona Sławomira, pozuje na tle kultowego auta! Kajra wygląda olśniewająco!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  2. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!
  3. Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.