Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-24T07:00:00+01:00 Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/nowe-fakty-w-sprawie-gwiazd-disco-polo-takiego-obrotu-sprawy-nikt-sie-nie-spodziewal-1605888107.jpg
Reklama

Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

Redakcja , 24 Listopad 2020  07:00
Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!
Źródło zdjęć: facebook.com/jorrgus.music
Reklama

Nowe fakty w sprawie artystów disco polo! Jerzy Szuj i Marcin Miller zdecydowali się odkryć kolejne karty

Reklama

Fani disco polo wyczekują nowości od swoich ulubionych Artystów. Nie da się ukryć, że zarówno Jorrgus, jak i formacja Boys posiadają ogromne rzesze sympatyków. Okazuje się, że już niedługo usłyszymy ich wspólną produkcję, jednak, jak wskazuje Jerzy Szuj, czeka nas także inna, spora niespodzianka!

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) u boku najważniejszej kobiety w swoim życiu! Taka miłość zdarza się tylko raz!

Uwielbiamy niespodzianki, prawda? Mowa tutaj w szczególności o tych z discopolowej branży. Jak na swoim Facebooku napisał Jerzy Szuj (lider i wokalista zespołu Jorrgus):

Nagrywamy i nikogo nie przepraszamy bo muzyka jest najważniejsza

Takie słowa zapowiadają coś wspaniałego i nie są mylące. Do wpisu dołączone zostały zdjęcia wprost ze studia, na których zobaczyć możemy uśmiechniętego Jurka w towarzystwie równie uśmiechniętej i zadowolonej legendy disco polo - Marcina Millera (lidera formacji Boys). Ważne jest jednak to, co Jurek Szuj napisał odnośnie współpracy - zaskoczył tym wpisem fanów, którzy z pewnością myśleli, że najnowsza produkcja to duet:

Ja i Marcin to nie wszyscy artyści którzy wystąpią w naszym nowym projekcie pt. „ To zmieni się „ już 2 grudnia kręcimy teledysk i tam dowiecie się kto jeszcze dołączy do naszych szeregów

Takiego obrotu spraw z pewnością nikt się nie spodziewał! Kogo zobaczymy w najnowszej produkcji? Jacy Artyści wystąpią we wspomnianym klipie! Te informacje rozpalają fanów disco polo. Takie połączenia to coś, co nie zdarza się w disco polo codziennie - trzeba jednak nadmienić, że jeśli już Artyści wydają wspólnie utwory w szerszym gronie, to okazują się one być hitami na miarę legend, czego i tym razem życzymy. Już niebawem za pośrednictwem Disco-Polo.Info zdradzimy Wam więcej szczegółow.

Zobacz również: Artysta disco polo potrzebuje pomocy! Gwiazdor stanął przed dylematem i pyta o zdanie swoich fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalista disco polo pokazał jak dba o sylwetkę nawet w święta!
  2. Występ Artysty disco polo podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zapamiętamy na długo! To była prawdziwa eksplozja wulkanu!
  3. Wielki przełom! Popularne gwiazdy disco polo udostępniły teledyski osobom niesłyszącym i niedosłyszącym!
  4. Wokalistka disco polo sięga pamięcią w przeszłość! Wspomnienia wyciskają łzy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej