Reklama
Polecamy


Reklama

Nowe dziecko Czadomana!

2019-10-21T07:00:00+02:00 Nowe dziecko Czadomana! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/nowe-dziecko-czadomana-1571520061.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/CZADOMAN
Reklama


Ogólna

Odważne zmiany w życiu szalonego wokalisty disco polo

Reklama

Szalony wokalista disco polo pokazał swój nowy nabytek. Jedni nazywają to dzieckiem. Coś w tym jest, bo jak wiadomo, każdy tatuaż ma swoją historie.

Zobacz również: Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!

Z roku na rok coraz bardziej zaciera się stereotypowy tok myślenia związany z tatuażami. Niegdyś wydzierane osoby były kojarzone zwłaszcza przez osoby w podeszłym wieku z kryminalną przeszłością, porachunkami z policją i naruszeniem prawa. Jednakże to już przeszłość.

W dzisiejszych czasach należy szukać ze świecą ludzi, którzy nie mają jakiegokolwiek tatuażu na swoim ciele.

Można zauważyć, że ten trend jest coraz bardziej powszechny nie tylko u artystów, ale u młodych osób, którzy niekiedy nie ukończyli jeszcze nawet osiemnastego roku życia.

W ostatnim czasie swoim nowym tatuażem pochwalił się Paweł Dudek, który w świecie disco polo jest jednym z bardziej rozpoznawalnych wykonawców muzyki tanecznej.

Ponadto wokalista śpiewa również inną muzykę, która nieco odbiega od disco polo. Artysta przyznał, że tym razem bolało go tatuowanie. Aczkolwiek dla takiego efektu było warto cierpieć.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Prawda, że ten tatuaż robi wrażenie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!
  2. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!
  3. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.