2023-12-22T21:35:00+01:00 Nowa produkcja Zbyszka Perkowskiego - Focus! "Rozwódka" to będzie hit?! Premiera teledysku "Rozwódka" od zespołu Focus - nowy hit disco polo jako świąteczny prezent pełen optymizmu i radości?! https://disco-polo.info/uploads/news/nowa-premiera-zbyszka-perkowskiego---focus-rozwodka-to-bedzie-hitjpg.jpg Disco-Polo.info

Nowa produkcja Zbyszka Perkowskiego - Focus! "Rozwódka" to będzie hit?!


Premiera teledysku "Rozwódka" od zespołu Focus - nowy hit disco polo jako świąteczny prezent pełen optymizmu i radości?!

Autor: Adam Begier, 22 Grudzień 2023  21:35
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Nowa produkcja Zbyszka Perkowskiego - Focus!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO
 2. Ze sceny na ulicę! Gwiazdor disco polo Marek Żurobski walczył przed śmiercią o przetrwanie! Jego odejście pogrążyło fanów disco.
 3. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"

Disco polo, gatunek muzyczny głęboko zakorzeniony w polskiej kulturze rozrywkowej, przygotowuje się do kolejnego przełomowego momentu. Zespół Focus, z charyzmatycznym Zbyszkiem Perkowskim na czele, zapowiada premierę swojej nowej piosenki "Rozwódka". Planowany termin wydania to 25 grudnia 2023, o godzinie 10:00, co stanowi niezwykły prezent świąteczny dla fanów.

Tytuł utworu może wywoływać mieszane uczucia, ale Zbyszek Perkowski - Focus szybko rozwiewa wszelkie wątpliwości. "Rozwódka", mimo pozornej kontrowersyjności, niesie ze sobą pozytywne przesłanie. Utwór ma być wesoły, optymistyczny i stworzony do tańca, przekazując, że każda zmiana w życiu, nawet ta trudna, może być początkiem czegoś lepszego.

W teledysku do "Rozwódki" Zbyszek Perkowski wciela się w rolę "pocieszyciela", a obok niego pojawia się Bernadetta Bielska jako postać młodej rozwódki. Focus podkreśla, że nawet jeśli rozwód jest wydarzeniem bolesnym, może być on także początkiem nowego, lepszego rozdziału.

Premiera teledysku "Rozwódka" zaplanowana jest na 25 grudnia 2023, na platformie YouTube, już teraz budzi ogromne emocje wśród fanów disco polo. Jest to oczekiwane wydarzenie, które może znacząco wpłynąć na listy przebojów. Charakterystyczne brzmienie Focusa oraz pozytywny przekaz utworu mają szansę stać się nieodłącznym elementem świątecznej playlisty wielu słuchaczy.

"Rozwódka" to więcej niż tylko utwór muzyczny. To przypomnienie, że w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, można znaleźć powód do radości i optymizmu. Zbyszek Perkowski - Focus raz jeszcze udowadnia, że disco polo to gatunek, który potrafi mówić o życiu i jego zawirowaniach z niezachwianą radością. Premiera "Rozwódki" to więc nie tylko wydarzenie muzyczne, ale i życiowa lekcja optymizmu i radzenia sobie ze zmianami.

Warto zatem oczekiwać z niecierpliwością na "Rozwódkę" i cieszyć się każdą chwilą, jaką przynosi nam życie. Utwór ten, wraz z jego optymistycznym przesłaniem, z pewnością znajdzie swoje miejsce w sercach fanów disco polo, dodając im energii i pozwalając spojrzeć z uśmiechem na nadchodzące święta oraz nowy rok.

Galeria zdjęć:
Plik Focus---rozwodka-4.jpg
Plik Focus---rozwodka-3.jpg
Plik Focus---rozwodka-2.jpg
Plik Focus---rozwodka-1.jpg
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Siódme urodziny Waszego Radia – Na scenie gwiazdy disco polo i nie tylko! Kto wystąpi już 14 kwietnia?
 2. Co za ciało! Wokalistka disco polo Kasia Grabowska Top Girls wprawia w osłupienie: Musisz to zobaczyć! Ma w sobie piękno i grację!
 3. Kolejny cios! Uwielbiany program milionów Polaków znika z TVP!
 4. Skazani na siebie?! Skolim i Cleo ujawnili szczegóły współpracy! To musiało się zakończyć duetem!
 5. Carmelovi w nowym hicie: 'Ona Jest Jak Anioł'! Zobacz przedpremierę!
 6. Elegancja z prowokacją?! Znana wokalistka disco polo w odważnej sesji! Nie uwierzysz, jak wygląda Jagoda
 7. Miliony wersów, miliony odtworzeń - Fenomen Dawida Narożnego! Zarobił krocie w 6 dni!
 8. Joanna Narożna w nietuzinkowej sukni! Królowa disco polo jest tylko jedna?? | VIDEO

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie