2017-11-09T15:19:00+01:00 Nikt nie wie co się dzieje z wokalistką! Mieli być jednym z najlepszych zespołów muzyki disco! Niestety, jedna z wokalistek nie udźwignęła ciężaru sławy. https://disco-polo.info/uploads/news/2017/11/nikt-nie-wie-co-sie-dzieje-z-wokalistka-1510237139.jpeg Disco-Polo.info

Nikt nie wie co się dzieje z wokalistką!


Mieli być jednym z najlepszych zespołów muzyki disco! Niestety, jedna z wokalistek nie udźwignęła ciężaru sławy.

Autor: Goliat, 09 Listopad 2017  15:19
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Nikt nie wie co się dzieje z wokalistką!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gratka dla fanów grupy Classic! Wielki HIT "Hej czy Ty wiesz" pojawił się w sieci w nowej, KLUBOWEJ wersji! Podbije lato 2024?!
 2. Magik Band & Romeo - Czerwone Jabłuszko! Gorąca premiera prosto z gór! Taki klimat kochają Polacy!
 3. Wakacyjny Koncert Gwiazd - Disco Polo w Opolu 2024 - Najważniejsze informacje. Zdobądź bilety VIP!
Reklama

Niewielki dom na przedmieściach Göteborga, mama opiekująca się dziećmi, tata, który, jak wszyscy w mieście, pracował w porcie. Tak wyglądało dzieciństwo Jonasa, Linn i Jenny Berggrenów. – Ojciec od małego zachęcał nas do tworzenia muzyki, w wieku pięciu lat podarował mi gitarę i uczył na niej grać. Potem całą rodziną śpiewaliśmy piosenki, głównie ABBY, która była wtedy dumą całej Szwecji – wspominał Jonas, późniejszy lider Ace of Base. Nie wytrzymała tempa Nic więc dziwnego, że jako 15-latek założył z siostrami zespół. Wkrótce dołączył do nich Ulf Ekberg, którego poznali na koncercie. Ich pierwszy utwór „Wheel of Fortune” nie wzbudził zainteresowania, ale następny, „All That She Wants”, z miejsca stał się hitem nie tylko w Szwecji, ale nawet za oceanem Sukces w Ameryce nas oszołomił. Dopiero co mieszkaliśmy z rodzicami, a dziś dzwoni do nas Hugh Heffner i zaprasza na imprezę z króliczkami – chwalił się w jednym z wywiadów Ekberg.

Niestety, popularność miała też gorzki smak. – Tempo było niesamowite, wytwórnia zmuszała nas do tytanicznej pracy w obawie, że zaraz nas czas się skończy – opowiadał Jonas. Jego siostra, Linn, nie wytrzymała tej presji. Gdy w 1998 r. grupa przyjechała do Polski, nie stawiła się na spotkanie z dziennikarzami, a na występie ukrywała się za bratem. – Ma kłopoty z głosem, zaraz wróci do formy – uspokajała Jenny. Wkrótce jednak okazało się, że jej siostra cierpi na depresję. Strach przed występami był tak silny, że odeszła z grupy. To był początek końca. Dziś formację tworzą panowie z dwiema nowymi wokalistkami. Jenny robi karierę solową. Ma wielkie wsparcie w swoim mężu Jakobie Petrénie, którego poznała jeszcze w liceum. Jonas również ułożył sobie życie. Mieszka nawet niedaleko Jenny, w Göteborgu z żoną i czwórką synów. Ulf natomiast przeniósł się wraz żoną Johanną do Londynu. Wychowują razem trójkę dzieci. A Linn? Podobno mieszka gdzieś na odludziu w Norwegii, zupełnie sama. Nikt nie wie, co się z nią dzieje, nawet rodzina. Ulf, pytany o powrót zespołu w dawnym składzie, rozwiewa nadzieje: „Wszystko zależy od Linn, ale nie ma z nią kontaktu. Szanse są więc bliskie zeru”.

Materiał pochodzi z Gazety "Na żywo".

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Detmi powraca z hukiem! Nowy hit "9 żyć" podbije tegoroczne lato? Fani "Kolejna petarda"
 2. Mega Hit Lata 2024?! Justyna Lubas i Bayera z Nowym Utworem „Przysięga” – Posłuchaj Fragmentu!
 3. Największe Gwiazdy Disco Polo na Dniach Czerwonki 2024
 4. Już jest! Nowa Odsłona Hitowego Utworu "Chodź ze mną" grupy Łobuzy!
 5. Shantel bije rekordy! 'Takiego drania pokochałaś' wciąż podbija serca fanów! Gwiazdy disco polo na szczycie!
 6. Edyta Folwarska dołącza do obsady "Gliniarzy"! Nowa postać w ulubionym serialu Polaków
 7. Dejw i Moozi z nowym hitem "Boomerang"! Niespodziewane połączenie podbija sieć!
 8. Gwiazdy disco polo Dox w wielkim hicie Lady Pank "Zostawcie Titanica"! Fani "Brawo! Unowocześniona wersja"

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie