Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-02-21T12:42:00+01:00 Niezwykły program o disco polo! Prowadzącą Paulina Sykut-Jeżyna! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/02/niezwykly-program-o-disco-polo-prowadzaca-paulina-sykut-jezyna-1550749153.jpg
Reklama

Niezwykły program o disco polo! Prowadzącą Paulina Sykut-Jeżyna!

Redakcja , 21 Luty 2019  12:42
Niezwykły program o disco polo! Prowadzącą Paulina Sykut-Jeżyna!
Źródło zdjęć: materiały własne / Polsat
Reklama

„Moje Disco Moje Wszystko” – największe gwiazdy disco polo od 2 marca tylko w Disco Polo Music!

Reklama

Już w sobotę, 2 marca, o godzinie 20:00 na antenie Disco Polo Music wystartuje nowy program muzyczny „Moje Disco Moje Wszystko”. Gościem każdego odcinka będą największe gwiazdy disco polo. Program prowadzi Paulina Sykut-Jeżyna.

W każdym odcinku „Moje Disco Moje Wszystko” poznamy historie największych gwiazd disco polo, jakie były ich początki, jak powstawały największe przeboje, co motywuje ich do pracy, gdzie szukają natchnienia do tworzenia nowych wyjątkowych utworów, które śpiewają rzesze fanów, a teledyski do nich oglądają miliony? O tym wszystkim powiedzą podczas rozmowy z prowadzącą Pauliną Sykut-Jeżyną, gwiazdy Telewizji Polsat! Jeśli disco polo, to nie może zabraknąć tego co najważniejsze, czyli najlepszej muzyki, przy której ludzie bawią się na każdej dyskotece, czy domówce. A tej, będzie w „Moje Disco Moje Wszystko” całe mnóstwo! Swoje przeboje wykonają najwięksi z największych, m.in.: Bayer Full, MIG, Piękni i Młodzi, After Party i wielu innych.

Zobacz również: Artysta disco polo pokazał się bez koszulki! Nagi tors przyciąga wzrok!

Gośćmi pierwszego odcinka „Moje Disco Moje Wszystko” będzie zespół Long & Junior, który w tym roku wchodzi w „pełnoletność” pracy artystycznej, a przy ich przebojach „Tańcz, tańcz, tańcz” czy „Kolorowa sukienka” już od 18 lat bawią się kolejne rzesze fanów. Sam zespół trzy lata temu, podczas emitowanego na antenie Disco Hit Festival Kobylnica 2016 świętował razem z Polsatem i Disco Polo Music swoje 15-lecie. Jakie sekrety zdradzą Paulinie Sykut-Jeżynie Michał Jeleń i Jarosław Grzesista, liderzy „Long & Junior”? O tym dowiemy się już w sobotę, 2 marca, o godzinie 20:00. Oczywiście, nie zabraknie również największych hitów, które „Long & Junior” wykonają na żywo specjalnie dla widzów Disco Polo Music!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller Boys wzruszony?! Występ tego duetu zapamiętacie na długo!
  2. Gwiazdeczka disco polo zapomniała się ubrać?! Zobaczcie ponętne ciało zjawiskowej artystki!
  3. Znakomita produkcja od artystów disco polo.?! Uwaga! Momentami robi się bardzo ponętnie!
  4. Szaleństwo ciała i zmysłów. Nowa wersja kawałka disco polo skarnie Wasze serca

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej