2023-07-07T07:30:00+02:00 Marcin Miller i Luka Rosi - Mistrzowie Disco Polo na żywo w utworze "Winogrona" Zobacz niesamowity występ Marcina Millera i Luki Rosiego w utworze 'Winogrona'! Odkryj magię disco polo i reakcje ekscytowanej publiki. Przeżyj niezapomniane chwile z https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-i-luka-rosi---mistrzowie-disco-polo-na-zywo-w-utworze-winogronajpg.jpg

Marcin Miller i Luka Rosi - Mistrzowie Disco Polo na żywo w utworze "Winogrona"

Autor: Adam Begier , 07 Lipiec 2023  07:30
Marcin Miller i Luka Rosi - Mistrzowie Disco Polo na żywo w utworze
Źródło zdjęć: facebook.com/kanaldiscopolomusic

Zobacz niesamowity występ Marcina Millera i Luki Rosiego w utworze 'Winogrona'! Odkryj magię disco polo i reakcje ekscytowanej publiki. Przeżyj niezapomniane chwile z gwiazdami tego gatunku muzycznego!Reklama

  Reklama

  Marcin Miller, legenda muzyki disco polo i niekwestionowany lider zespołu Boys, połączył siły z utalentowanym Luką Rosim, czyli Łukaszem Rosińskim, obiecującym artystą nurtu disco polo. Owocem ich współpracy jest utwór "Winogrona", który wkrótce stał się prawdziwym hitem sceny disco polo. Choć został wydany ponad cztery lata temu, teledysk do piosenki zgromadził już ponad 10 milionów odtworzeń!

  Wielki występ na żywo w programie "Moje Disco, Moje wszystko"

  Dzisiaj mamy dla Was wyjątkową okazję obejrzeć występ Marcina Millera i Łukasza Rosi podczas popularnego programu "Moje Disco, Moje wszystko", nadawanego na antenie telewizji Disco Polo Music. To właśnie tam artyści zaprezentowali publiczności swoją dynamiczną interpretację przeboju "Winogrona".

  Ekscytujące reakcje publiczności

  Nagranie z tego wyjątkowego występu jest nie tylko świadectwem talentu Marcina Millera i Łukasza Rosiego, ale także ukazuje, jak publiczność disco polo reaguje na prawdziwy hit. Studio, w którym odbyła się transmisja programu, wypełniło się radosnymi fanami, którzy poddali się rytmowi i energetycznym dźwiękom "Winogron".

  Reklama

  Widząc tę niezwykłą atmosferę, nie można było oprzeć się wrażeniu, że ta piosenka ma magiczną moc, która potrafi porwać serca słuchaczy. Wszyscy zgromadzeni w studiu bawili się, śpiewali i tańczyli, tworząc niezapomniane widowisko w duchu disco polo.

  Potęga disco polo

  Występ Marcina Millera i Łukasza Rosiego udowadnia, że muzyka disco polo ma niezwykłą moc zjednoczenia i potrafi rozbudzić emocje. Niezależnie od wieku czy pochodzenia, wszyscy mogą się w niej odnaleźć i razem oddać się radości i zabawie.

  "Winogrona" to doskonały przykład tego, jak disco polo może przenieść słuchaczy w inny wymiar, gdzie troski zostają na boku, a liczy się tylko dobra energia i wspólne przeżycia. Marcin Miller i Luka Rosi stworzyli utwór, który jeszcze przez wiele lat będzie rozgrzewał serca fanów disco polo i nie tylko.

  Zapraszamy do obejrzenia nagrania tego niezapomnianego występu i samodzielnego przekonania się, dlaczego "Winogrona" zdobyły serca publiczności disco polo na całym świecie!

  Reklama

  Luka Rosi & Marcin Miller - Winogrona

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zespół Atut zaskakuje nowym hitem 'Wszystkie noce' | PREMIERA
  2. Posłuchaj jako pierwszy! Subacik - Gorąca!
  3. HOT! Angelika Żmijewska z zespołu Topky rozpala wyobraźnię: Zobacz jej mega ponętny urodzinowy strój!
  4. "Tańcz Mała Tańcz" hicior od zespołu Massive w klubowym wydaniu | PREMIERA
  5. Fani disco polo w rozpaczy! Śmierć ikony disco polo wstrząsnęła branżą muzyczną!
  6. To koniec disco polo? Rewolucja w Telewizji Polskiej: Nowy Dyrektor odkrywa nieprawidłowości i zapowiada zmiany!
  7. Czy to koniec przygody w TVP? Co ze Sławomirem i Kajrą? Mamy odpowiedź!
  8. Zobacz, Jak Angelika z zespołu Topky podbija TikTok tańcem do hitu Łobuzów | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie