Reklama


Reklama

„Moje Disco Moje Wszystko” wraca 1 września

2019-08-28T15:12:00+02:00 „Moje Disco Moje Wszystko” wraca 1 września https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/moje-disco-moje-wszystko-wraca-1-wrzesnia-1566997851.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Premierowe odcinki drugiego sezonu „Moje Disco Moje Wszystko” od 1 września

Reklama

Już w najbliższą niedzielę, 1 września o 13:00, zobaczymy premierowy odcinek drugiego sezonu programu „Moje Disco Moje Wszystko”. Gośćmi Pauliny Sykut-Jeżyny będą Łobuzy i Czadoman. Jakie były ich początki? Jak powstawały największe przeboje? A to wszystko z dawką najlepszej muzyki tanecznej. Powtórki „Moje Disco Moje Wszystko” w piątki o 19:00 oraz w soboty o godzinie 13:00.

Zobacz również: Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!

Największe gwiazdy disco polo, ich początki, najlepsze przeboje, co motywuje ich do pracy, gdzie szukają inspiracji, gdy tworzą nowe utwory, które śpiewają rzesze fanów, a teledyski osiągają miliony wyświetleń w Internecie?

„Moje Disco Moje Wszystko” wraca z drugim sezonem już w niedzielę, 1 września o 13:00. W pierwszym odcinku gośćmi Pauliny Sykut-Jeżyny będzie absolutny top disco polo. Łobuzy, którzy szturmem zdobyli serca fanów takimi hitami jak „Ona czuje we mnie piniądz”, „Łobuz kocha najbardziej”, czy „Zbuntowany anioł”.

Drugą gwiazdą premierowego odcinka „Moje Disco, Moje Wszystko” będzie Czadoman, twórca m.in. przeboju „Ruda tańczy jak szalona”, do którego teledysk został obejrzany w Internecie ponad 113 milionów razy. W kolejnych odcinkach programu zobaczymy m.in. takie zespoły jak Boys, Fanatic, Top One, Skaner, Weekend, Mejk, Voyager, a także artystów młodego pokolenia disco polo, m.in.: Power Play, Exaited, Shantel, Power Boy, Dejw, Luka Rosi, Effect, MPower, Spontan, Bayera, czy Boyfriend.

W każdym odcinku oczywiście nie zabraknie tego co najważniejsze, czyli najlepszej muzyki, przy której ludzie bawią się na każdej dyskotece, czy domówce.

Premierowe odcinki drugiego sezonu „Moje Disco Moje Wszystko” od 1 września, w każdą niedzielę o godzinie 13:00 na antenie Disco Polo Music.

Zobacz również: Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!

Powtórki w każdy piątek o 19:00 i w soboty o godzinie 13:00. Drugi sezon programu widzowie będą mogli również oglądać od soboty, 7 września o godzinie 10:45 na antenie Telewizji Polsat.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"
  2. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!
  3. Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.