Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-07-02T14:30:00+02:00 Niezwykła wakacyjna premiera w świecie disco polo! Bartek Tecław z wakacyjnym kochaniem! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/niezwykla-wakacyjna-premiera-w-swiecie-disco-polo-bartek-teclaw-z-wakacyjnym-kochaniem-1561978793.jpg
Reklama

Niezwykła wakacyjna premiera w świecie disco polo! Bartek Tecław z wakacyjnym kochaniem!

Redakcja , 02 Lipiec 2019  14:30
Niezwykła wakacyjna premiera w świecie disco polo! Bartek Tecław z wakacyjnym kochaniem!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Bartek Tecław nagrał teledysk do swojej najnowszej propozycji muzycznej.

Reklama

Artysta disco polo, Bartek Tecław jest znany między innymi z takich kawałków, jak "Gwiazda Hollywood" , "Jej rower" czy też "Jej oczy lawendowe" i oczywiście "Ona i słońce".

Wokalista zasłynął w branży disco polo również bardzo charakterystyczną, niepowtarzalną barwą głosu, która dodaje mu uroku i sprawia, że wyróżnia się od pozostałych wykonawców. W ostatnim czasie wokalista udał się do Kołobrzegu.

Aczkolwiek nie był to wyjazd w celach wypoczynkowych, tylko prężnej pracy nad nowym klipem do utworu "Wakacyjne kochanie". Realizacją teledysku i niekonwencjonalną fabułą scenariusza zajęła się niezawodna grupa Rakoczy Film. Trzeba przyznać, że takiej muzycznej propozycji w świecie disco polo jeszcze nie było.

Nieszablonowe podejście do tematu jest bez wątpienia jednym z wielu czynników, od których zależy sukces i powodzenie. "Wakacyjne kochanie" jest jedną z bardziej wyczekiwanych kawałków tego lata.

Już dziś możecie zobaczyć, jak powstawał teledysk, a 5 lipca odbędzie się oficjalna premiera teledysku na oficjalnym kanale wokalisty w serwisie YouTube.

Myślicie, że ta piosenka podbije stacje radiowe i okaże się raczkującym hitem w świecie muzyki disco polo na długie lata?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artystka disco polo doszła do perfekcji w tym, co robi poza muzyką! Fani są pod wielkim wrażeniem! Ruszą zapisy?!
  2. Poważny problem Pauli z zespołu Top Girls. Smutna gwiazda disco polo podzieliła się tym z fanami!
  3. Spektakularny sukces Dawida Narożnego i jego córki! Ten duet powalił na kolana wszystkich fanów! Deklasują konkurencje!
  4. Do sieci trafił elektryzujący materiał disco polo! To połączenie totalnie Was zaskoczy!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej