Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo w rozpaczy! Nie może pogodzić się ze stratą!

2020-04-26T20:20:00+02:00 Gwiazdor disco polo w rozpaczy! Nie może pogodzić się ze stratą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/gwiazdor-disco-polo-w-rozpaczy-1587838388.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo jest zrozpaczony! Artysta nie może pogodzić się ze stratą

Reklama

Odcięcie od świata z każdym dniem daje się we znaki co raz bardziej. Muzycy disco polo starają się robić dobrą minę do złej gry, ale jaki widać, każdy jest tylko człowiekiem. Bartek Tecław, który w branży muzycznej zasłynął dzięki takim piosenkom, jak „Gwiazda Hollywood” , „Jej rower” czy też przebojem minionych wakacji - „Wakacyjne kochanie” nie może pogodzić się ze stratą.

Zobacz również: Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!

Mamy na myśli straty, jakie wiążą się z obostrzeniom zakazów związanych z koronawirusem. Wokalista jest zrozpaczony i przyznaje, że rozłąka od dotychczasowego życia nie wpływa korzystnie na jego psychikę:

- "Co tam u was Kochani ,Strasznie mi brakuje Śpiewania i Kontaktu z ludźmi ,uśmiechów , tańców. Mam nadzieje że wkrótce wrócimy do tego z podwójną siłą .. "

Pozdrowionka i do zobaczenia.. Na szczęście Bartek Tecław nie traci nadziei. Liczy się z tym, że w końcu musi wrócić stara rzeczywistość, ale czy na pewno lepsza?

W dobie koronawirusa chyba większości z nas, zmienią się w życiu priorytety i z pewnością zaczniemy bardziej doceniać to, co dał nam los. To jest to, o czym napisał wokalista disco polo, wrócimy do tego z podwójną siłą, ale i szacunkiem.

Prawda?

Zobacz również: Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!
  2. Gorąca premiera Zenka Martyniuka AKCENT. Król disco polo pokazał wielką klasę!
  3. Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.