2023-07-16T06:30:00+02:00 Niezwykła produkcja od Sławomira Świerzyńskiego - odkryjcie magię "Kolorowych oczu" zespołu Ba "Miodem dyszy lipcowa noc... Posłuchajcie niezwykłej produkcji zespołu Bayer Full - "Kolorowe oczy". Nietypowa tematyka disco polo, utalentowany wokalista Sławom https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykla-produkcja-od-slawomira-swierzynskiego---odkryjcie-magie-kolorowych-oczu-zespolu-bayer-fulljpg.jpg

Niezwykła produkcja od Sławomira Świerzyńskiego - odkryjcie magię "Kolorowych oczu" zespołu Bayer Full

Autor: Adam Begier , 16 Lipiec 2023  06:30
Niezwykła produkcja od Sławomira Świerzyńskiego - odkryjcie magię
Źródło zdjęć: materiał prasowy

"Miodem dyszy lipcowa noc... Posłuchajcie niezwykłej produkcji zespołu Bayer Full - "Kolorowe oczy". Nietypowa tematyka disco polo, utalentowany wokalista Sławomir Świerzyński. Przesłuchajcie ten hit z lat 90. już teraz!"Reklama

  Reklama

  Odkrycie jednego z największych przebojów lat 90.

  "Miodem dyszy lipcowa noc..." - tymi słowami rozpoczyna się kultowy hit z pierwszej połowy lat 90., znany jako "Kolorowe oczy". Piosenka ta pierwotnie znalazła się na trzecim albumie o tej samej nazwie, wydanym w 1993 roku. Jednak dwa lata później powstała zupełnie odmieniona wersja, która do dziś wciąż zachwyca słuchaczy.

  Nietypowa tematyka w świecie disco polo

  Warto zwrócić uwagę na nietypową tematykę utworu jak na standardy disco polo. Opowiada ona historię uzależnionej dziewczyny, która wciągnęła swojego chłopaka w swój nałóg. Ten niezwykły tekst zaskoczył fanów i sprawił, że utwór "Kolorowe oczy" zyskał jeszcze większe uznanie.

  Bayer Full - legenda disco polo

  Bayer Full to jeden z najstarszych i najbardziej znanych zespołów disco polo w Polsce. Ich muzyka od lat dostarcza rozrywki i porusza serca fanów tego gatunku. Liderem grupy jest utalentowany wokalista Sławomir Świerzyński, który zdobył ogromną popularność dzięki swoim charakterystycznym występom i niezapomnianym przebojom. Jego głos stanowi nieodłączny element magii "Kolorowych oczu".

  Przesłuchajcie hitowy utwór z lat 90. w naszym serwisie

  Zapraszamy do wysłuchania tej niezwykłej produkcji w naszym serwisie. "Kolorowe oczy" w wykonaniu zespołu Bayer Full to prawdziwy hicior, który wciąż zachwyca swoją energią i niepowtarzalnym brzmieniem. Niezależnie od upływu czasu, ten utwór nadal potrafi poruszyć emocje i wprawić w dobry nastrój.

  Odkryj magię "Kolorowych oczu" już teraz!

  Nie czekaj dłużej! Przeżyj niezapomniane chwile, słuchając niezwykłej produkcji od Sławomira Świerzyńskiego i zespołu Bayer Full. "Kolorowe oczy" to utwór, który zostanie w Twojej pamięci na długo. Zanurz się w świat disco polo i pozwól, aby ta melodia wypełniła Twój dzień radością i pozytywną energią.

  Reklama

  Bayer Full - Kolorowe oczy (Lyric Audio - 1995)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Następny hit na horyzoncie? Gorąca premiera: Subacik prezentuje nowość pt. 'Gorąca'
  2. Posłuchaj jako pierwszy! Subacik - Gorąca!
  3. Mamy przedpremierowo nowość: Ela Kliś prezentuje "Nie jestem już sama" | VIDEO
  4. "Wesele w Dubaju" - Hit Disco Polo króluje na studniówkach! Zobacz nagranie z I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego w Kielcach
  5. Masters i Skalar US wyróżnieni! Wielka nagrodę za singiel pt. 'A My Jeszcze Mamy Czas'
  6. Premiera disco polo: Kayla - Odejdę!
  7. Premiera nowego teledysku LaVioli 'Przyjdzie taki dzień'! Ekskluzywny fragment, taneczne rytmy i pełna energia
  8. Elwira Mejk rozpala wyobraźnię w szlafroku – Gorące zdjęcia gwiazdy Disco Polo

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie