Reklama
Polecamy


Reklama

Niezwykła niespodzianka od fanów dla zespołu disco polo. Gwiazdy z Top Girls zachwycone!

2020-08-24T13:30:00+02:00 Niezwykła niespodzianka od fanów dla zespołu disco polo. Gwiazdy z Top Girls zachwycone! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/niezwykla-niespodzianka-od-fanow-dla-zespolu-disco-polo-gwiazdy-z-top-girls-zachwycone-1597483587.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/zespoltopgirls/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistki disco polo zachwycone podziwiały świetną pracę swoich słuchaczy

Reklama

Zachwyt i uznanie fanów dla gwiazd disco polo, potrafi przybrać najbardziej nieoczekiwane formy. Odbiorcy muzyki tanecznej, doceniają swoich ulubieńców zarówno w sieci, wdzięcznie komentując ich publikacje, jak i pod sceną, podczas koncertów, aktywnie uczestnicząc w wydarzeniach i wykrzykując chwalebne treści.

Zobacz również: Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

Na tym jednak nie kończą się pomysły słuchaczy. Bywają również dużo bardziej kreatywne i szalone sposoby, by uszanować uwielbianych idoli. Ostatnio przekonały się o tym trzy piękne wokalistki disco polo. Mowa o zespole Top Girls. Gwiazdy opublikowały baner z treścią, jaką stworzyli specjalnie dla nich fani.

Tekst, to historia opowiedziana tytułami piosenek popularnego trio. Pomysł należy docenić bardzo mocno, ponieważ zlepek tytułów faktycznie tworzy fabułę, która ma sens.

Zabawna forma docenienia grupy, przypadła do gustu przede wszystkim samym gwiazdom. Piosenkarki zachwycone podziwiały świetną pracę swoich słuchaczy.

Dzieło zasługuje na brawa i słowa uznania, a zespół Top Girls z pewnością zasługuje na tego typu niespodzianki.

Zobacz również: Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!
  2. Gwiazdor disco polo szczerze o kobietach i pracy w show biznesie! Artysta nie zamierza się ograniczać!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.