2024-06-12T08:34:00+02:00 Mariusz Winnicki Classic i Zenon Martyniuk w duecie na żywo! Legendy disco polo zaskoczyły tym HITEM Polakó Nieoczekiwany duet Mariusza Winnickiego i Zenona Martyniuka w akustycznym wykonaniu legendarnego utworu "Granica" wprawia fanów w osłupienie. Zobacz, co się wydarzył https://disco-polo.info/uploads/news/niezapomniany-duet-mariusz-winnicki-i-zenon-martyniuk-spiewaja-granice-na-zywojpg.jpg Disco-Polo.info

Mariusz Winnicki Classic i Zenon Martyniuk w duecie na żywo! Legendy disco polo zaskoczyły tym HITEM Polaków!


Nieoczekiwany duet Mariusza Winnickiego i Zenona Martyniuka w akustycznym wykonaniu legendarnego utworu "Granica" wprawia fanów w osłupienie. Zobacz, co się wydarzyło!

Autor: Goliat, 12 Czerwiec 2024  08:34
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Mariusz Winnicki Classic i Zenon Martyniuk w duecie na żywo! Legendy disco polo zaskoczyły tym HITEM Polaków!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Pamiętacie wielki HIT „Raz W Niedzielę”?! Znani producenci udostępnili właśnie odświeżoną wersje! Podbiją tym parkiety?
 2. Festiwal Disco Ostróda Startuje Już 19 i 20 lipca – Sprawdź Harmonogram i Nowe Godziny!
 3. Magiczny Weekend w Lidzbarku: Gwiazda Disco Polo na Dniach Lidzbarka 2024
Reklama

  Niezapomniany duet: Mariusz Winnicki i Zenon Martyniuk w duecie na żywo

  Disco polo to gatunek muzyczny, który nieustannie zaskakuje swoich fanów wyjątkowymi wydarzeniami. Ostatnio, mieliśmy okazję zobaczyć coś naprawdę niezwykłego. Dwie gwiazdy disco polo – Mariusz Winnicki, wokalista zespołu Classic, oraz Zenon Martyniuk, król tego gatunku, połączyli swoje siły, aby wspólnie zaśpiewać na żywo utwór. To wykonanie z pewnością zapisze się na kartach historii muzyki disco polo.

  Mariusz Winnicki i Zenon Martyniuk - Niezwykłe Połączenie Talentów

  Mariusz Winnicki, znany z zespołu Classic, od lat zachwyca swoich fanów głosem i charyzmą na scenie. Zenon Martyniuk, będący ikoną disco polo, swoją karierę budował przez dekady, zyskując miano niekwestionowanego króla tego gatunku. Obaj artyści są uwielbiani przez miliony fanów, a ich wspólne wystąpienie było czymś, czego nikt się nie spodziewał.

  Nagranie, które udostępnił Zenon Martyniuk, pokazuje obie legendy śpiewające "Granicę" w wyjątkowej, kameralnej atmosferze. Towarzyszy im jedynie gitara i akordeon, co nadaje całemu wykonaniu niepowtarzalny, akustyczny charakter. To prywatne nagranie, gdzie atmosfera jest luźniejsza, ale pełna emocji i pasji do muzyki.

  Magia Muzyki na Żywo: "Granica" w Wykonaniu Winnickiego i Martyniuka

  Wykonanie "Granicy" przez Winnickiego i Martyniuka robi ogromne wrażenie. Ich głosy idealnie się uzupełniają, tworząc harmonijną całość, która porusza serca słuchaczy. To, co czyni ten duet wyjątkowym, to nie tylko umiejętności wokalne, ale także chemia, jaka istnieje między nimi na scenie.

  Ta niespodziewana współpraca pokazuje, jak niezwykłe rzeczy mogą się wydarzyć, gdy dwie wielkie osobowości muzyczne postanowią połączyć swoje siły. Fani disco polo na pewno na długo zapamiętają ten moment i będą wracać do nagrania, które udowadnia, że muzyka na żywo ma w sobie coś magicznego.

  Nie ma wątpliwości, że to wykonanie "Granic" przejdzie do historii jako jedno z najpiękniejszych momentów w świecie disco polo. To dowód na to, że mimo upływu lat, Mariusz Winnicki i Zenon Martyniuk nadal potrafią zachwycić i wzruszyć swoich słuchaczy, dając im chwilę muzycznego uniesienia, którą zapamiętają na długo.

  Zobacz również: Nowa wersja hitu "Maleńka" Justyny Lubas zaskakuje mocnym brzmieniem! Ta nowość podbije serca Polaków?!

   
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowy Hit na Lato: Eros z Piosenką "Miss tej sali"!
  2. Kasia Malżycka podbija scenę disco?! Zobacz, kogo zaprosiła do swojego teledysku i co planuje dalej! To gwiazdy telewizji!
  3. Woners w Bojanowie: Tłumy na koncercie młodej gwiazdy disco
  4. "Lepka od Martini" nowym hitem disco polo?! Kris Talisman zaskoczył wakacyjną premierą!
  5. Detmi powraca z hukiem! Nowy hit "9 żyć" podbije tegoroczne lato? Fani "Kolejna petarda"
  6. Ostróda 2024: Powrót Stolicy Muzyki Disco Polo!
  7. Letnia premiera: Remizion - Płoną Serca podbija scenę disco polo!
  8. Zaskakujący powrót grupy Amant! Patryk Michalczak prezentuje swój nowy utwór! Gorąca premiera!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie