Reklama


Reklama

Niewyobrażalny sukces wielkiej gwiazdy! Sławomir deklasuje konkurencje!

2018-11-03T10:30:00+01:00 Niewyobrażalny sukces wielkiej gwiazdy! Sławomir deklasuje konkurencje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/niewyobrazalny-sukces-gwiazdy-rock-polo-slawomir-deklasuje-konkurencje-1541159443.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Kontrowersyjne poczynania Sławomira zbierają owocne żniwa

Reklama

Jeden z najpopularniejszych artystów na rynku muzycznym w Polsce ponownie zaskakuje! Sławomir - będący obecnie gwiazdą rock polo udostępnił w sieci nową produkcję, w której wystąpił w samych slipkach. Choć wielu osobom jego wizerunek nie przypadł do gustu, nowość pt. "Nic się nie stało" spotkała się ogromnym odbiorem. 

W ciągu trzech dni klip zrealizowany podczas wakacji w Tajlandii przekroczył magiczną barierę miliona wyświetleń. Jest to niesamowite osiągnięcie gwiazdy rock polo! "Cześć tu Sławomir. 
„Nic się nie stało”… wręcz przeciwnie.  Mamy milion wyświetleń w trzy dni. Jesteście wielcy. DZIĘKUJEMY!!!" -
napisał Sławomir informując o sukcesie

Zobacz również: Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!

Osiągnięcie artysty spotkało się z pozytywnym odbiorem! Pierwszy dzień miesiąca, to i pierwszy milion ;). Gratuluję z całego serca i cieszę się ogromnie! - napisała jedna z internautek pod wpisem. Nie zabrakło oczywiście wielu innych, ciepłych słów

Dobry teledysk to musi być tyle wyświetleń 

Ogromnie gratuluję z całego serca

Dobry teledysk i fajna piosenka więc wyświetlenia też się zgadzają. 

Wam również podoba się najnowsza produkcja Sławomira pt. "Nic się nie stało"? Na Wasze opinie czekamy w poniższych komentarzach 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"
  2. „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!
  3. Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.