2023-08-09T11:08:00+02:00 Nie uwierzysz, kim jest najmłodsza gwiazda muzyki tanecznej w Polsce! Już na koncie ma miliony! Niesamowity talent! Czternastoletni wokalista z Wrocławia to najmłodsza gwiazda muzyki tanecznej w Polsce. Setki tysięcy fanów na YouTube i pełne energii występy! https://disco-polo.info/uploads/news/nie-uwierzysz-kim-jest-najmlodsza-gwiazda-muzyki-tanecznej-w-polsce-juz-na-koncie-ma-milionyjpg.jpg Disco-Polo.info

Nie uwierzysz, kim jest najmłodsza gwiazda muzyki tanecznej w Polsce! Już na koncie ma miliony!


Niesamowity talent! Czternastoletni wokalista z Wrocławia to najmłodsza gwiazda muzyki tanecznej w Polsce. Setki tysięcy fanów na YouTube i pełne energii występy!

Autor: Adam Begier, 09 Sierpień 2023  11:08
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Nie uwierzysz, kim jest najmłodsza gwiazda muzyki tanecznej w Polsce! Już na koncie ma miliony!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ
 2. Sound Idolo NIEZWYKLE CIEKAWY projekt na rynku muzycznym! To przyszła wielka gwiazda?
 3. Są najlepsi?! Tak zespół disco polo Massive rozgrzał weselników! Goście byli zachwyceni! | VIDEO

  Czternastoletni Szymon Woner z Wrocławia to prawdziwa muzyczna rewelacja. Choć dopiero skończył siódmą klasę w podstawówce na Biskupinie, już teraz jest jedną z najgorętszych gwiazd muzyki tanecznej w Polsce. Choć inne dzieci w jego wieku spędzają wakacje na beztroskich zabawach, Szymon od wczesnych godzin porannych przygotowuje się do kolejnych występów na scenie.

  Woners: Młody Wszechstronny i Rozchwytywany talent muzyki tanecznej

  Szymon, występujący pod pseudonimem WonerS, nieustannie podbija serca publiczności na całym kraju. Jego harmonijne dźwięki i pełne energii występy przyciągają tysiące widzów na różnego rodzaju wydarzeniach, takich jak dni miast, dożynki, festyny i dyskoteki. Młody artysta nie ogranicza się tylko do lokalnych występów. Jego popularność na platformie YouTube jest niepodważalna, a najnowszy utwór, wydany przez potężną wytwórnię Warner Music, przyciągnął już miliony odsłuchań.

  Sukces Zawdzięcza Ciężkiej Pracy i Talentowi

  Szymon Woner nie stał się gwiazdą muzyki tanecznej przypadkowo. Od najmłodszych lat był otoczony muzyką i sceną muzyczną. Jego ojciec, Wojciech Woner, jest cenionym menedżerem kilku innych gwiazd muzyki tanecznej, w tym Skolima, który swoją piosenką "Wyglądasz idealnie" podbił listy przebojów i zdobył ponad 150 milionów odsłuchań na YouTube. To właśnie u boku Skolima Szymon rozpoczął swoją muzyczną przygodę. Już w wieku dziewięciu lat nagrał swoje pierwsze solowe piosenki, które zapowiadały nadchodzący fenomen.

  Internetowa Eksplozja Popularności

  Dzięki wsparciu ojca i swojemu ogromnemu talentowi, Szymon Woner zdobył uznanie nie tylko na tradycyjnej scenie, ale także w świecie wirtualnym. Jego piosenki na YouTube osiągają niesamowite wyniki - po 1-2 miliony odsłuchań to norma dla tego młodego artysty. Jego najnowszy utwór wydany przez Warner Music przekroczył już 600 tysięcy odsłuchań w zaledwie 10 dni od premiery!


  WonerS - Anioł na blokach

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Najnowszy utwór Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' to nowy hit lata? Zobacz ten teledysk! To lepszy numer niż "Ona działa na mnie jak"
  2. Kolejny cios! Uwielbiany program milionów Polaków znika z TVP!
  3. Kajra w ognistej sukni zawładnęła Instagramem! Tak żona Sławomira błyszczy w mediach! Jest najlepsza?!
  4. Żona Dawida Narożnego układa sobie życie na nowo?! "To moja nowa MIŁOŚĆ" Co dalej z Jej małżeństwem?
  5. TAK wyglądają naprawdę koncerty SKOLIMA! Król Latino rozgrzał Blachownię hitem 'Palermo' – Niezapomniany Koncert | VIDEO
  6. Konrad Skolimowski, czyli "Król Latino", zawita do Nowego Tomyśla! Już 14 kwietnia
  7. Zaskakujący zwrot akcji! Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” znowu samotny – oto powód!
  8. To nowy hit disco polo?! "Hej Panienko" - gorący przebój od Kacpra Pluty! Posłuchaj przedpremierę!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie