Reklama
Polecamy


Reklama

MiłyPan w duecie z najmłodszym wokalistą disco polo?!Opis pod zdjęciem zdradza wszystko!

2020-01-29T08:00:00+01:00 MiłyPan w duecie z najmłodszym wokalistą disco polo?!Opis pod zdjęciem zdradza wszystko! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/niecodzienne-polaczenie-w-swiecie-disco-polo-najmlodszy-wokalista-z-wielka-gwiazda-1580143960.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/WonerSzymon
Reklama


Ogólna

Niejeden artysta marzy o wspólnym projekcie z MiłymPanem. Jednak nie każdy ma tyle szczęścia, co 11-letni WonerS

Reklama

Jeden z najmłodszych wykonawców disco polo wywołał szum w sieci. Na pozór niewinne zdjęcie z Piotrem Kołaczyńskim (MiłyPan) – lecz w rzeczywistości opis, jaki zawarł WonerS, dał do myślenia najstarszym miłośnikom disco polo.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo znowu w natarciu! Uwielbiane wokalistki Top Girls wzięły się do pracy!

Szymon (WonerS) w branży muzyki disco polo pojawił się nagle i swoją szczerością rozkochał w sobie miliony fanów. Jego mottem przewodnim jest: Ruszam po marzenia.

Pod takim tytułem w ubiegłe wakacje WonerS nagrał piosenkę, która spotkała się z bardzo pozytywnym przebojem. Niedawno po meczu gwiazd, młody wykonawca disco polo opublikował na swoim Fanpage’u zdjęcie z MiłymPanem i napisał:

- Dziś pracujemy nad czymś fajnym z moim Przyjacielem Miły Pan 30 stycznia poznacie efekty Będzie info roku?Lemon Records|Amber Agency Fabryka Imprez #WonerS #MiłyPan #moja11 #moja11jedenastka #mojajedenastka #RuszamPoMarzenia

Wszystko wskazuje na to, że szykuje się nowy duet. Zadziwiający jest fakt, że niejeden artysta marzy o wspólnym projekcie z MiłymPanem. Jednak nie każdy ma tyle szczęścia, co 11-letni WonerS.

Jak myślicie, czym zaskoczą nas Ci wykonawcy?

Zobacz również: Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wzruszający prezent dla żony! Gwiazdor disco polo zaśpiewał na własnym weselu! VIDEO
  2. Gwiazdor disco polo zaśpiewał na urodzinach! To VIDEO podbija sieć!
  3. Wielki koncert muzyki disco polo już dziś na antenie TVP2 - Lista wykonawców!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.