Reklama


Reklama

MiłyPan w duecie z najmłodszym wokalistą disco polo?!Opis pod zdjęciem zdradza wszystko!

2020-01-29T08:00:00+01:00 MiłyPan w duecie z najmłodszym wokalistą disco polo?!Opis pod zdjęciem zdradza wszystko! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/niecodzienne-polaczenie-w-swiecie-disco-polo-najmlodszy-wokalista-z-wielka-gwiazda-1580143960.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/WonerSzymon
Reklama


Ogólna

Niejeden artysta marzy o wspólnym projekcie z MiłymPanem. Jednak nie każdy ma tyle szczęścia, co 11-letni WonerS

Reklama

Jeden z najmłodszych wykonawców disco polo wywołał szum w sieci. Na pozór niewinne zdjęcie z Piotrem Kołaczyńskim (MiłyPan) – lecz w rzeczywistości opis, jaki zawarł WonerS, dał do myślenia najstarszym miłośnikom disco polo.

Zobacz również: Polskie wesela właśnie zyskały prawdziwą perełkę disco polo! Parkiet zapłonie!

Szymon (WonerS) w branży muzyki disco polo pojawił się nagle i swoją szczerością rozkochał w sobie miliony fanów. Jego mottem przewodnim jest: Ruszam po marzenia.

Pod takim tytułem w ubiegłe wakacje WonerS nagrał piosenkę, która spotkała się z bardzo pozytywnym przebojem. Niedawno po meczu gwiazd, młody wykonawca disco polo opublikował na swoim Fanpage’u zdjęcie z MiłymPanem i napisał:

- Dziś pracujemy nad czymś fajnym z moim Przyjacielem Miły Pan 30 stycznia poznacie efekty Będzie info roku?Lemon Records|Amber Agency Fabryka Imprez #WonerS #MiłyPan #moja11 #moja11jedenastka #mojajedenastka #RuszamPoMarzenia

Wszystko wskazuje na to, że szykuje się nowy duet. Zadziwiający jest fakt, że niejeden artysta marzy o wspólnym projekcie z MiłymPanem. Jednak nie każdy ma tyle szczęścia, co 11-letni WonerS.

Jak myślicie, czym zaskoczą nas Ci wykonawcy?

Zobacz również: Jak zarobić milion w disco polo?! Daj To Głośniej wie o tym doskonale!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!
  2. Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?! Tej premiery od zespołu Bayera nie można przegapić!
  3. Gwiazdy disco polo zabrały głos w sprawie protestu kobiet. Padły bardzo mocne słowa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.