O tym się mówi

WonerS i Tomek Lubert przekroczyli milion wyświetleń. Teledysk „Idę na plażę" podbija sieć

WonerS i Tomek Lubert przekroczyli milion wyświetleń. Teledysk „Idę na plażę" podbija sieć
Zgłoś błąd

WonerS i Tomek Lubert odświeżyli przebój „Idę na plażę". Nowa, taneczna wersja na lato 2026 robi w sieci furorę, jakiej w disco polo dawno nie było.

Reklama

WonerS i Tomek Lubert przekroczyli milion wyświetleń na YouTube z teledyskiem do „Idę na plażę", nowej wersji kultowego przeboju zespołu Video. Klip miał premierę 29 maja 2026 roku i od pierwszych dni notował ogromne zainteresowanie, a siedmiocyfrowy wynik potwierdził, że odświeżony numer rzeczywiście stał się jednym z mocniejszych kandydatów na hit tego lata. Współtwórca oryginału, Tomek Lubert, połączył siły z 17-letnim wokalistą i nadał piosence sprzed lat nową, taneczną aranżację.

Nowa wersja „Idę na plażę" z milionem wyświetleń na YouTube

Oryginał „Idę na plażę" ukazał się w 2008 roku na debiutanckiej płycie zespołu Video „Video gra". Po blisko dwóch dekadach Lubert wrócił do własnego utworu i nagrał go razem z WonerSem w klubowym, współczesnym brzmieniu. Aranżacja zachowała słoneczny, wakacyjny charakter pierwowzoru, ale zyskała bardziej radiowy i nowoczesny sznyt. Numer trafił do sieci jako oficjalny teledysk na sezon 2026 i szybko zaczął krążyć w mediach społecznościowych, gdzie internauci wykorzystują go w krótkich filmach.

Reklama

Singiel jest jednocześnie częścią drugiego albumu WonerSa „Ciepło zimno", następcy debiutu „MeloPop" z 2025 roku. Wokalista już wcześniej włączył piosenkę do koncertowego repertuaru, a występy ma zaplanowane praktycznie przez całe lato, na imprezach plenerowych w całej Polsce.

Komentarze internautów pod teledyskiem

Pod klipem szybko zrobiło się gorąco. Tak na milionowy wynik zareagowali widzowie:

Reklama

„No i mamy hit wakacji, leci u mnie na okrągło od rana"

„Lubert wie, co robi. Stary numer, a brzmi jak nowy"

„17 lat i taki sukces, gratulacje chłopaku"

„Idealne na plażę, dosłownie zgodnie z tytułem"

Kim jest WonerS i co łączy go z Tomkiem Lubertem

WonerS, czyli Szymon Woner, urodził się w 2009 roku i pochodzi z Wrocławia. Pierwszą piosenkę nagrał w wieku 9 lat, a dziś jest jednym z najmłodszych wokalistów polskiej sceny disco polo i muzyki tanecznej. Na początku 2026 roku uruchomił własne wydawnictwo WS CLB, łączące disco polo, dance, pop i latino. Ma na koncie m.in. „Perfekcyjna" i „Góralski weekend".

Tomek Lubert to kompozytor i założyciel kultowych zespołów Virgin, Video oraz Volver. Z WonerSem współpracuje od ponad dwóch lat, tworząc jeden z bardziej rozpoznawalnych duetów na scenie disco i dance.

Nową wersję „Idę na plażę" obejrzysz w serwisie disco-polo.info.

Oglądaj
Zobacz teledysk "WonerS, Tomek Lubert - IDĘ NA PLAŻĘ "
Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz ranking artykułów
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku. Publikuje również wybranie artykuły na Onet.pl oraz WP.pl
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
WonerS
WonerS Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje. Wszystko o WonerS