2023-03-23T17:08:00+01:00 Nie uwierzysz, co wyprawia Folk Lady! Nowy hit disco polo pt. "Podróż w nieznane" powala na kolana Zapraszamy do przeczytania artykułu o Folk Lady, utalentowanej artystce muzyki disco polo, która wypuściła nowość - "Podróż w nieznane". https://disco-polo.info/uploads/news/nie-uwierzysz-co-wyprawia-folk-lady-nowy-hit-disco-polo-pt-podroz-w-nieznane-powala-na-kolanajpg.jpg Disco-Polo.info

Nie uwierzysz, co wyprawia Folk Lady! Nowy hit disco polo pt. "Podróż w nieznane" powala na kolana


Zapraszamy do przeczytania artykułu o Folk Lady, utalentowanej artystce muzyki disco polo, która wypuściła nowość - "Podróż w nieznane".

Autor: Adam Begier, 23 Marzec 2023  17:08
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Nie uwierzysz, co wyprawia Folk Lady! Nowy hit disco polo pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Managerowie Skolima na gorącym Jubileuszu Golec Orkiestry – Zobacz, co tam się działo!
 2. Jesika w gorącej premierze "Waniliowe Wieczory"! Uwagę od razu zwraca ten jeden szczegół! Gwiazda, odsłoniła ciało!
 3. Cesarz disco polo Sławomir Świerzyński śpiewa hit Skolima pt. „Temperatura”! Wideo podbija Internet!
Reklama

  Folk Lady, znana również jako Ewelina, to polska wokalistka tworząca muzykę disco polo z elementami folku. Choć artystka nie grzeszy wzrostem, to posiada ogromne serce do muzyki i spełnia się muzycznie podbijając serca fanów z każdą nowością. Na swoim koncie ma wiele hitów, takich jak „Sielanka Fiku miku”, „Gdyby”, „O jak mi się chce”, „Sasanka”, „W karczmie” i wiele innych.

  Nowość od Folk Lady – „Podróż w nieznane”

  Folk Lady właśnie opublikowała swoją najnowszą piosenkę o tytule "Podróż w nieznane". To utwór, który prezentuje wokalistkę w nowym i nieco odmiennym stylu muzycznym niż do tej pory. Za stworzenie utworu odpowiadają Wojtek Sarwa, Piotr Głowacki oraz sama wokalistka Ewelina Garzeł. 

  „Myślę, że wiele kobiet będzie mogło utożsamiać się z tą piosenką. Staram się pokazywać z różnych stron muzycznych, aby zaskakiwać swoich odbiorców” – powiedziała nam Folk Lady.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Folk Lady – nowe oblicze muzyki disco polo

  „Podróż w nieznane” to utwór, który pokazuje, że Folk Lady ma wiele talentów i potrafi zaskakiwać swoich fanów. To nowe oblicze muzyki disco polo, której powinny posłuchać osoby, które do tej pory unikały tego gatunku. „Podróż w nieznane” to utwór, który łączy w sobie elementy folku i disco polo, co sprawia, że jest on wyjątkowy i wyróżnia się na tle innych produkcji.

  „Chciałam pokazać, że muzyka disco polo to nie tylko wesołe i beztroskie kawałki, ale również utwory, które mogą poruszać i przemawiać do słuchaczy” – mówi Folk Lady.

  Folk Lady to artystka, która nie tylko potrafi poruszać i zaskakiwać swoich fanów swoją muzyką, ale również jest przykładem dla innych, jak ważna jest pasja i determinacja w osiąganiu swoich celów. 

  Nowość od Folk Lady pt. „Podróż w nieznane” to kolejny dowód na to, że muzyka disco polo może być wyjątkowa i poruszająca. To utwór, który z pewnością zostanie doceniony przez fanów artystki, ale również przez osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym gatunkiem muzycznym. Folk Lady to artystka, która potrafi zaskakiwać i angażować swoich fanów, a jej historia pokazuje, że z pasją i determinacją można osiągnąć sukces.

  Reklama

  Folk Lady - Podróż w nieznane

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!
  2. Jesika w gorącej premierze "Waniliowe Wieczory"! Uwagę od razu zwraca ten jeden szczegół! Gwiazda, odsłoniła ciało!
  3. Zespół Classic zaskakuje nowym utworem "To dla Was"! Zobacz niesamowity teledysk pełen emocji!
  4. Przedpremiera: Megi - Wolna! Nowy teledysk to będzie sztos! | VIDEO
  5. "Nocy Mało" w nowej odsłonie – Klubowy Hit zespołu Masters podbija już sieć| PREMIERA
  6. Skolim na Polsat Hit Festival – Prawdziwy Diament w Operze Leśnej! Zobaczcie występ NA ŻYWO | VIDEO
  7. Skolim ujawnia: Ile zarobił na hicie z Cleo? Zaskakujące wyznania o zarobkach gwiazd "żyję na bardzo fajnym poziomie"
  8. Ta NOWOŚĆ zmieni oblicze disco polo? Kamil Kossakowski DiscoBoys zaskakuje nowym singlem! Posłuchaj przedpremierę!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie