Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-08T10:00:00+01:00 Tajemniczy projekt wokalistki disco polo podbije rynek muzyczny? Artystka rozwija skrzydła! https://disco-polo.info/uploads/news/czy-szykuje-sie-nam-hit-disco-polo-w-folkowym-wydaniu-wokalistka-uchylila-rabka-tajemnicyjpg.jpg
Reklama

Tajemniczy projekt wokalistki disco polo podbije rynek muzyczny? Artystka rozwija skrzydła!

Redakcja , 08 Marzec 2021  10:00
Tajemniczy projekt wokalistki disco polo podbije rynek muzyczny? Artystka rozwija skrzydła!
Źródło zdjęć: facebook.com/muzeumwsikieleckiej
Reklama

Wokalistka disco polo rozwija skrzydła! Jej tajemniczy projekt podbije rynek muzyczny?

Reklama

Ostatnimi czasy w świecie disco obserwujemy wyraźny trend nurtu lat 90 oraz nawiązanie do  stylów biesiadno-folkowych. Czy powrót do korzeni spodoba się widzom?

Zobacz również: Czadoman zmniejszył aktywność w mediach! Znamy powód wycofania! Fani w szoku!

Czy wokaliści są w stanie odtworzyć tamte czasy lub stworzyć coś zupełnie nowego z nutką oryginalności? Z każdą premierą coraz bardziej się o tym przekonujemy.

Ewelina Garzeł występująca pod pseudonimem Folk Lady doskonale odnajduje się w stylu folkowym jak wskazuje już nazwa pseudonimu. Artystka tworzy od dawna, lecz dopiero w 2020 roku wypłynęła na szerokie wody i wydała utwory „Gdyby” oraz „Sasanka”. Kompletnie inne brzmienie połączone ze skoczną rytmiką w refrenie zaowocowało wyświetleniami i uwielbieniem słuchaczy.

Teledyski obrazujące aspekty ludowe z elementami letnich promieni słońca idealnie wkomponowały się w profesjonalnie nagrane  audio. Powrót do podwalin muzyki rozrywkowej okazał się strzałem w dziesiątkę. Piosenkarka nie poprzestała na jednorazowym sukcesie i postanowiła rozwinąć skrzydła.

Kilka dni temu wokalistka na swoim facebookowym profilu udostępniła fotorelację z kręcenia nowego teledysku pt. „Luby”, uchylając tym samym kilka informacji o nowym projekcie. Za produkcję Jej najnowszego dzieła odpowiedzialna jest niezawodna ekipa PN Media. W głównej roli widać wokalistkę, która pozuje w czerwonej sukience. Dodatkowym elementem elektryzującym oprócz odsłoniętego ciała wokalistki jest miejsce produkcji, czyli Muzeum Wsi Kieleckiej.

Już legendarny Stan Tutaj śpiewał „Na weselu w wiosce kieleckiej, tam kapela zacznie grać…”. Czy wspomniany utwór z roku 1997 może być proroczy? Jak widać i słychać, oznacza to murowany hit cechujący się przede wszystkim taneczną i biesiadną atmosferą. Szczerze, to nie możemy się już doczekać premiery!

Zobacz również: Gorące kadry! Magda Narożna odsłoniła swój piękny biust! Gwiazda promienieje!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Folk Lady - Sasanka
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!
  2. Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!
  3. Hot! Magda Narożna cała promienieje! Internauci zachwyceni Królową Disco Polo!
  4. Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej