2021-03-08T10:00:00+01:00 Tajemniczy projekt wokalistki disco polo podbije rynek muzyczny? Artystka rozwija skrzydła! https://disco-polo.info/uploads/news/czy-szykuje-sie-nam-hit-disco-polo-w-folkowym-wydaniu-wokalistka-uchylila-rabka-tajemnicyjpg.jpg

Tajemniczy projekt wokalistki disco polo podbije rynek muzyczny? Artystka rozwija skrzydła!

Redakcja , 08 Marzec 2021  10:00
Tajemniczy projekt wokalistki disco polo podbije rynek muzyczny? Artystka rozwija skrzydła!
Źródło zdjęć: facebook.com/muzeumwsikieleckiej

Wokalistka disco polo rozwija skrzydła! Jej tajemniczy projekt podbije rynek muzyczny?


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Ostatnimi czasy w świecie disco obserwujemy wyraźny trend nurtu lat 90 oraz nawiązanie do  stylów biesiadno-folkowych. Czy powrót do korzeni spodoba się widzom?

Zobacz również: Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!

Czy wokaliści są w stanie odtworzyć tamte czasy lub stworzyć coś zupełnie nowego z nutką oryginalności? Z każdą premierą coraz bardziej się o tym przekonujemy.

Ewelina Garzeł występująca pod pseudonimem Folk Lady doskonale odnajduje się w stylu folkowym jak wskazuje już nazwa pseudonimu. Artystka tworzy od dawna, lecz dopiero w 2020 roku wypłynęła na szerokie wody i wydała utwory „Gdyby” oraz „Sasanka”. Kompletnie inne brzmienie połączone ze skoczną rytmiką w refrenie zaowocowało wyświetleniami i uwielbieniem słuchaczy.

Teledyski obrazujące aspekty ludowe z elementami letnich promieni słońca idealnie wkomponowały się w profesjonalnie nagrane  audio. Powrót do podwalin muzyki rozrywkowej okazał się strzałem w dziesiątkę. Piosenkarka nie poprzestała na jednorazowym sukcesie i postanowiła rozwinąć skrzydła.

Kilka dni temu wokalistka na swoim facebookowym profilu udostępniła fotorelację z kręcenia nowego teledysku pt. „Luby”, uchylając tym samym kilka informacji o nowym projekcie. Za produkcję Jej najnowszego dzieła odpowiedzialna jest niezawodna ekipa PN Media. W głównej roli widać wokalistkę, która pozuje w czerwonej sukience. Dodatkowym elementem elektryzującym oprócz odsłoniętego ciała wokalistki jest miejsce produkcji, czyli Muzeum Wsi Kieleckiej.

Już legendarny Stan Tutaj śpiewał „Na weselu w wiosce kieleckiej, tam kapela zacznie grać…”. Czy wspomniany utwór z roku 1997 może być proroczy? Jak widać i słychać, oznacza to murowany hit cechujący się przede wszystkim taneczną i biesiadną atmosferą. Szczerze, to nie możemy się już doczekać premiery!

Zobacz również: Uwagę zwraca jej zjawiskowy tatuaż! Zjawiskowa artystka disco polo odważnie pokazała swoje zgrabne ciało!

Reklama
Plik Folk Lady - Zapowiedź - Luby (1).jpg_2..jpg
Plik Folk Lady - Zapowiedź - Luby (3).jpg_1..jpg
Plik Folk Lady - Zapowiedź - Luby (2).jpg_0..jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Folk Lady - Sasanka
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Zdolny gwiazdor disco polo stworzył świąteczną pastorałkę! Nastrojowa kompozycja chwyta za serce! Jest lepsza od 'Last Christmas'?!
  2. Teresa Werner zaskoczyła bardzo odważnym zdjęciem po koncercie! Lawina komentarzy w sieci, fani w szoku!
  3. Seksowna gwiazda zespołu disco polo Szpilki przyłapana na sali tanecznej! Artystka zachwyca idealnym ciałem!
  4. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  5. Zdolna wokalistka disco polo w gorącej premierze 'Puk Puk Puk'! Zobaczcie VIDEO z zapowiedzią! Nowy HIT?!
  6. Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!
  7. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  8. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami