Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-26T18:19:00+01:00 Muzyczne wyznanie prześlicznej wokalistki disco polo! Na rynku pojawiła się taneczna bomba! https://disco-polo.info/uploads/news/muzyczne-wyznanie-przeslicznej-wokalistki-disco-polo-na-rynku-pojawila-sie-taneczna-bombajpg.jpg
Reklama

Muzyczne wyznanie prześlicznej wokalistki disco polo! Na rynku pojawiła się taneczna bomba!

Redakcja , 26 Marzec 2021  18:19
Muzyczne wyznanie prześlicznej wokalistki disco polo! Na rynku pojawiła się taneczna bomba!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Każdy element w tej produkcji zasługuje na duży plus. Wiele wskazuje na to, że folkowy trend w disco polo trwa w najlepsze i rośnie w coraz większą siłę.

Reklama

Każda nowość disco polo, posiada określony charakter. Artyści stawiają na różne muzyczne i tekstowe rozwiązania, byleby zadowolić nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Zobacz również: Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!

W ostatnim czasie, dużo dobrego do kariery twórców wnoszą elementy folku. Pszaśne, skoczne rytmy oraz ludowe stroje, a wszystko okraszone piękną miłosną historią - to aspekty, które zdecydowanie przemawiają do serc odbiorców. Do sieci trafił utwór od zespołu, który już w nazwie "wykłada kawę na ławę".

Za nowością stoi formacja Folk Lady i innej maniery niż właśnie folkowa, nie można było się spodziewać. Piosenka, którą udostępniła grupa nosi tytuł "Luby". Już po pierwszym przesłuchaniu wiadomo, że będzie to udana wędrówka w stronę muzycznego szczytu. Porywająca muzyka z ludowym akcentem, na pewno zyska popularność na wielu imprezach, bez trudu "uruchamiając" parkiet.

Świetny w numerze jest także tekst, który jest nieustannym wyznaniem ślicznej wokalistki w kierunku przystojnego mężczyzny. Uwadze nie może umknąć regionalna stylistyka zaprezentowana w teledysku.

Każdy element w tej produkcji zasługuje na duży plus. Wiele wskazuje na to, że folkowy trend w disco polo trwa w najlepsze i rośnie w coraz większą siłę.

Posłuchajcie najnowszej propozycji od zespołu Folk Lady i dajcie znać jak Wam się podoba.

Zobacz również: Wyjątkowa nagroda trafiła w ręce gwiazdora disco polo! Artysta nie kryje wielkiego szczęścia!

Reklama
Zobacz teledysk: Folk Lady - Luby
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!
  2. Legenda disco polo wraca do gry! Wiemy, czym gwiazdor może wykosić swoją konkurencje!
  3. Gwiazdor disco polo oburzony! Zarzuca polskim celebrytom zakłamanie i dwulicowość!
  4. MEGA gorąca sesja Emilki z Daj To Głośniej! Zmysłowe zdjęcia gwiazdy disco polo robią wrażenie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej