2021-07-29T12:09:00+02:00 Wielkie zmiany w życiu Folk Lady! Gwiazda disco polo przekazała w sieci zaskakującą informację! https://disco-polo.info/uploads/news/wielkie-zmiany-w-zyciu-folk-lady-gwiazda-disco-polo-przekazala-w-sieci-zaskakujaca-informacjejpg.jpg

Wielkie zmiany w życiu Folk Lady! Gwiazda disco polo przekazała w sieci zaskakującą informację!

Redakcja , 29 Lipiec 2021  12:09

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Wielkie zmiany w życiu Folk Lady! Gwiazda disco polo przekazała w sieci zaskakującą informację!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Wokalistka disco polo nie stoi w miejscu, i wciąż rozwija swój muzyczny projekt.

Reklama

Popularna artystka disco polo nie stoi w miejscu, i wciąż rozwija swój muzyczny projekt!

Zobacz również: Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.

Reklama

Folk Lady tak jak większość artystów disco polo źle zniosła obostrzenia. Dziewczynie brakowało kontaktów z fanami, i tego pozytywnego dreszczyku emocji, który pojawia się podczas występów na żywo. Na szczęście złe chwile minęły, a branża muzyczna pomału wraca do życia!

Folk Lady to popularna wokalistka disco polo, która na swoim koncie ma takie hity jak: “Sasanka”, “Gdyby”, czy “Mazureczek”. Artystka zachwyca fanów niezwykłym brzmieniem swoich utworów, które sprawiają, że nóżka aż sama chodzi!

Uwielbiana gwiazda disco polo ciągle podnosi poprzeczkę swoich występów. Folk Lady dba, żeby jej koncerty były dla fanów niezwykłym przeżyciem, o którym długo nie będą mogli zapomnieć. Artystka opublikowała w sieci wiadomość, której nikt się nie spodziewał! W jej życiu artystycznym  nadchodzą spore zmiany!

Reklama

Wokalistka disco polo nie stoi w miejscu, i wciąż rozwija swój muzyczny projekt. Okazuje się, że Folk Lady postanowiła wzbogacić swoje koncerty o Dj-a! Przystojny Oskar z pewnością spodoba się wielu fankom! Od teraz występy uroczej wokalistki będą jeszcze bardziej energetyczne!

Folk Lady nie znosi nudy. Wokalistka ukończyła zdjęcia do swojego najnowszego klipu, którego premiera odbędzie się już niebawem! Fani pięknej gwiazdy disco polo czekają z niecierpliwością!

Zobacz również: Byłe wokalistki zespołu Top Girls wydały specjalne oświadczenie. Gwiazdy disco polo zdradziły powody odejścia!

Reklama
Plik Folk-Lady---zmiany-1.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Folk Lady - Sasanka
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!
  2. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
  3. Marcin Miller z grupy Boys pokazał się z synami! Wyglądają jak bracia! Gwiazdor disco polo promienieje!
  4. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
  5. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  6. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami