2022-08-25T16:33:00+02:00 Wojtek Sarwa Levelon Zespół Menelaos – informacje wiek, wzrost, dzieci, żona, piosenki, instagram Kim jest jeden z najpopularniejszych producentów muzycznych w Polsce? https://disco-polo.info/uploads/news/wojtek-sarwa-levelon-zespol-menelaos---informacje-wiek-wzrost-dzieci-zona-piosenki-instagramjpg.jpg

Wojtek Sarwa Levelon Zespół Menelaos – informacje wiek, wzrost, dzieci, żona, piosenki, instagram

Autor: Adam Begier , 25 Sierpień 2022  16:33
Wojtek Sarwa Levelon Zespół Menelaos – informacje wiek, wzrost, dzieci, żona, piosenki, instagram
Źródło zdjęć: instagram.com/levelonek/

Kim jest jeden z najpopularniejszych producentów muzycznych w Polsce?Reklama

  Reklama

  Wojtek Sarwa Levelon Zespół Menelaos - Kto to jest?

  Kto to jest Wojtek Sarwa? Wojtek to znany producent muzyczny, remixer, autor tekstów oraz współkompozytor oraz wokalistka zespołu Menelaos. Wojtek jest znany w sieci jako Levelon. Spod jego ręki wyszły remixy do takich utworów jak: „Non Stop – Powołanie”; „Playboys – Nasza noc” czy chociażby „Chillout – Nie chcę już”. Artysta posiada również swoje studio nagraniowe, w którym gości wiele gwiazd ze świata muzyki tanecznej. Sam związany z muzyką jest już od 22-ch lat. Wojtek prócz swojego zespołu o nazwie Menelaos jest autorem tekstów i muzyki dla wielu popularnych artystów. Tworzył aranżację m.in dla takich twórców jak Rompey, Discoboys, Caprii, Klaudia Bemler. Wojtek udziela się często jako lektor. Jak sam powiedział w jednym z wywiadów, projekt Menelaos jest priorytetem, zaś Levelon to tylko odskocznia. Poza muzyką Wojtek interesuje się fotografią oraz filmowaniem. Kształcił się w Szkole Muzycznej I stopnia w Myszkowie, którą ukończył w 2009 roku. Zespół Menelaos tworzy wraz z Aleksandrem Chudykiem oraz DJ-em Pawłem Głowackim. Wojtek Sarwa pochodzi z Pilicy (woj. śląskie).

  Wojtek Sarwa Levelon Zespół Menelaos - Wiek

  Ile lat ma znany producent muzyczny, Levelon? Wojtek „Levelon” Sarwa urodził się 16 marca 1996 roku. W roku 2022 przypadały jego 26-te urodziny.

  Wojtek Sarwa Levelon Zespół Menelaos Wzrost

  Jakiego wzrostu jest Wojtek Sarwa? Wokalista disco polo jest wysokim mężczyzną. Wojtek ma 186 centymetrów wzrostu.

  Wojtek Sarwa Levelon Zespół Menelaos - dziewczyna, narzeczona, żona, dzieci?

  Wojtek Sarwa jest niewątpliwie przystojnym artystą. Wiele fanek niejednokrotnie zadaje sobie pytanie czy jego serce jest zajęte czy może jednak jest jak wolny elektron? Redakcja disco-polo.info spieszy z odpowiedzią, która z pewnością ucieszy fanki Wojtka. Współwokalista zespołu Menelaos niegdyś był w związku z Klaudią, lecz nie przetrwał on próby czasu, wskutek czego serce Wojtka obecnie czeka na nową miłość. Jest to niezwykła szansa dla wszystkich fanek, które wzdychają do zdjęć Levelona. Kto wie, może Wojtek ogłosi casting na wybrankę swojego serca? Wojtek nie posiada potomstwa.

  Wojtek Sarwa Levelon Zespół Menelaos - utwory, których jest producentem

  Z muzycznego talentu Wojtka korzysta wiele gwiazd muzyki tanecznej. Sam artysta niejednokrotnie gości w swoim studio wokalistów, którzy nagrywają swoje utwory. Spod ręki wokalisty zespołu Menelaos wyszło wiele imprezowych hitów, nie tylko dla swojego projektu który tworzy razem z wcześniej wspomnianym DJ-em Pawłem Głowackim „Posejdon” i Aleksandrem Chudykiem „Alu”, ale również dla innych twórców tej branży. Poniżej prezentujemy przykładowe produkcje, za które odpowiada Wojtek.

  1. Rompey – Ona słucha tylko rapu (muzyka)

  2. Denzi – Kawalerem być (współtwórca muzyki)

  3. Bagno – Parkiet (aranżacja)

  4. Bliźniaczki – Bliźniaczki dwie (tekst)

  5. Skorusa – Oczka (muzyka)

  6. Dawid Piątkowski – Życie to gra (muzyka)

  7. Bartek Mrozek – Bądź tą jedyną (aranżacja)

  Oczywiście na tym lista wyprodukowanych lub napisanych przez Wojtka utworów nie kończy się, jest ona naprawdę bogata, jak samo CV artysty.

  Wojtek Sarwa Levelon Zespół Menelaos - Instagram, Facebook, TikTok

  Czy Wojtek Sarwa używa najpopularniejszych serwisów społecznościowych? Odpowiedź jest krótka i twierdząca: Tak. Jest ich użytkownikiem. Wojtek bardzo starannie i regularnie prowadzi swoje social media. Na Instagramie profil muzyka obserwuje blisko 35 tysięcy osób. Konto Wojtka w tym serwisie znajdziemy wpisując frazę @levelonek. Wojtek posiada konto także w serwisie TikTok. Tam profil artysty śledzi ponad 718 tysięcy użytkowników. Muzyk często wstawia tam filmiki różnego rodzaju: od śmiesznych, zabawnych po zapowiedzi utworów lub covery. Konto utalentowanego producenta na TikToku nosi nazwę levelon.

  Reklama

  Menelaos - Kanary

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mega premiera: Power Play - Bez snu! Taneczna nowość disco polo
  2. Von Prais i jego egzotyczna podróż w rytmie disco polo: Premiera teledysku 'Jungle'
  3. Skaner w klubie Explosion 24 lutego – Tego wieczoru Warszawa nie zaśnie!
  4. Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie "Dzięki że jesteś" Lanberry, Tribbsa
  5. Dlaczego Polacy kochają disco polo? Zrozumienie fenomenu polskiej sceny muzycznej
  6. Czarujący uśmiech i głęboki dekolt! Joanna Narożna zachwyca!
  7. Małgorzata Główka odświeża wielki Hit Disco Polo: 'Letni Wiatr' w nowej odsłonie
  8. Bartek Tecław Teciu powraca na rynek disco polo! Zobaczcie nowość pt. "Mała drama"! To dobra produkcja!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie