2020-10-17T20:50:00+02:00 Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/gwiazda-olsnila-fanow-swoimi-nogami-nie-mozna-oderwac-wzroku-1602869439.jpg

Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.

Redakcja , 17 Październik 2020  20:50
Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Podkreślone dyskotekowym światłem nogi gwizdy disco polo, rzucają na kolana każdego, kto miał okazję je zobaczyć.

Reklama

Atutem większości kobiet, w tym tych z rodowodem disco polo, są zgrabne i wyjątkowo atrakcyjne nogi. Piękne panie, w przeróżny sposób eksponują swoje walory.

Zobacz również: Żona Sławomira skradła całe show?! Przepiękna Magdalena Kajrowicz zachwyca dekoltem do pasa! Fani pod wrażeniem!

Podobno nawet istnieje specjalna technika siedzenia, która ma należycie podkreślić wizualną wartość dolnych kończyn. Posiadaczek zgrabnej figury w branży disco, jest naprawdę wiele. Na pewno zabrakłoby palców u obu rąk, by je policzyć, lecz teraz skupimy się na jednej, która już niejednokrotnie rozpalała zmysły odbiorców swoim ciałem.

To Marta Konopla - wokalistka działająca pod pseudonimem Yoko. Profile społecznościowe artystki, pełne są zdjęć, które budzą wyobraźnię. Gwiazda jest w posiadaniu potężnej broni w postaci szalenie atrakcyjnej urody. Ostatnia publikacja piosenkarki tylko to potwierdza.

Yoko wrzuciła krótkie nagranie na instagramowe story, na którym doskonale prezentują się właśnie wyżej wspomniane nogi. Podkreślone dyskotekowym światłem, rzucają na kolana każdego, kto miał okazję je zobaczyć.

Marta, to jedna z najpiękniejszych kobiet w branży - z tą tezą Was zostawiamy i zapraszamy do dyskusji i dzielenia się swoimi przemyśleniami na ten temat.

Zobacz również: Rozejm dla dobra dziecka? Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zdradza kulisy relacji z byłym mężem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca swoim pięknem! Gwiazda odsłoniła zgrabne nogi!
  2. Gorące fotki Magdaleny Narożnej! Skąpe bikini idealnie podkreśliło opaleniznę królowej disco polo!
  3. Piękna gwiazda muzyki disco polo zachwyca w bardzo skąpym i ponętnym bikini!
  4. Zenon Martyniuk – Akcent przeżywa prawdziwy dramat! Bliska osoba gwiazdora disco polo walczy o życie!
  5. Gwiazdor disco polo stworzył hit uwielbianej drużyny piłkarskiej! Co na to kibice?!
  6. Gwiazdor disco polo szczerze o miłości sprzed lat! Stara miłość nie rdzewieje!?

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami