Reklama
Polecamy


Reklama

Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!

2020-09-12T18:00:00+02:00 Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/gwiazdor-disco-polo-motywuje-mocne-slowa-w-kierunku-fanow-1599817576.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/zespolplayboys/
Reklama


Życie gwiazd

„Nigdy nie rezygnuj z tego co kochasz, nawet wtedy kiedy ktoś chce Ci to za wszelką cenę odebrać! Walcz i rób swoje- wygrasz

Reklama

Świat disco polo, może poszczycić się bazą największych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskim showbiznesie! Za każdą z tych osobowości stoi jednak inna historia. Nie wszyscy zostali sławni od tak.

Zobacz również: Czeka nas Walka gwiazd disco polo! Magda Narożna, Jakub Urbański i Robert Klatt staną do wielkiej rywalizacji

Niektórzy musieli przebyć długą drogę, by na końcu pić przysłowiowego szampana! Jeden z popularnych idoli - Kuba Urbański, we wzruszającym poście podjął się refleksji w tym temacie. Lider zespołu Playboys, który posiada charakterystyczny wokal oraz niesamowity warsztat muzyczny napisał:

„Nigdy nie rezygnuj z tego co kochasz, nawet wtedy kiedy ktoś chce Ci to za wszelką cenę odebrać! Walcz i rób swoje- wygrasz! ....”! W tych słowach można dostrzec niesamowitą artystyczną duszę i oddanie muzyce, które z pewnością przyczyniło się do ogromnego sukcesu jaki niewątpliwie odniósł Kuba i cała formacja!

Te wielce motywujące słowa, mogą być maksymą nowych pokoleń, które ubiegają się o miano gwiazdy! Przykład idola może posłużyć jako dowód, iż ciężka praca i wiara w sukces, muszą kiedyś zaowocować! Warto zwrócić uwagę, również na zdjęcie, które widnieje tuż nad patetycznym opisem.

Charyzma i oddanie ukochanej muzyce „bije” od chłopaków z zespołu Playboys na odległość. Zgadzacie się?

Zobacz również: Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!
  2. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  3. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.