2020-09-12T18:00:00+02:00 Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/gwiazdor-disco-polo-motywuje-mocne-slowa-w-kierunku-fanow-1599817576.jpg

Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!

Redakcja , 12 Wrzesień 2020  18:00
Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespolplayboys/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

„Nigdy nie rezygnuj z tego co kochasz, nawet wtedy kiedy ktoś chce Ci to za wszelką cenę odebrać! Walcz i rób swoje- wygrasz

Reklama

Świat disco polo, może poszczycić się bazą największych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskim showbiznesie! Za każdą z tych osobowości stoi jednak inna historia. Nie wszyscy zostali sławni od tak.

Zobacz również: Niezwykła premiera w disco polo od Kordiana! Popularny artysta stworzył hit, który będzie śpiewać cała Polska?!

Niektórzy musieli przebyć długą drogę, by na końcu pić przysłowiowego szampana! Jeden z popularnych idoli - Kuba Urbański, we wzruszającym poście podjął się refleksji w tym temacie. Lider zespołu Playboys, który posiada charakterystyczny wokal oraz niesamowity warsztat muzyczny napisał:

„Nigdy nie rezygnuj z tego co kochasz, nawet wtedy kiedy ktoś chce Ci to za wszelką cenę odebrać! Walcz i rób swoje- wygrasz! ....”! W tych słowach można dostrzec niesamowitą artystyczną duszę i oddanie muzyce, które z pewnością przyczyniło się do ogromnego sukcesu jaki niewątpliwie odniósł Kuba i cała formacja!

Te wielce motywujące słowa, mogą być maksymą nowych pokoleń, które ubiegają się o miano gwiazdy! Przykład idola może posłużyć jako dowód, iż ciężka praca i wiara w sukces, muszą kiedyś zaowocować! Warto zwrócić uwagę, również na zdjęcie, które widnieje tuż nad patetycznym opisem.

Charyzma i oddanie ukochanej muzyce „bije” od chłopaków z zespołu Playboys na odległość. Zgadzacie się?

Zobacz również: Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zachwyca skąpym bikini! Gwiazda wygląda jak modelka! Fani komplementują artystkę!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu wzorowany jest na popularnej książce!
  2. Wielkie zmiany w popularnym girlsbandzie disco polo! Uwielbiana artystka opuściła zespół! Jest w ciąży!
  3. Popularny wokalista disco polo wyleciał z żoną na wakacje! Gorące zdjęcia z Grecji podbijają sieć!
  4. Gorące zdjęcia z wakacji wokalistki disco polo! Gwiazda wybrała słoneczną Ibizę! Wygląda przepięknie!
  5. Wielkie zmiany w życiu popularnej gwiazdy! Przepiękna artystka disco polo bierze ślub! Suknię pomogła Jej wybrać mama!
  6. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła piękne ciało! Fani pod wrażeniem 'Prześliczna kobieta, Super wyglądasz'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami