Reklama
Polecamy


Reklama

Nie lubisz disco polo?! Tym bardziej powinieneś obejrzeć film "Zenek" o Zenku Martyniuku!

2020-02-14T07:30:00+01:00 Nie lubisz disco polo?! Tym bardziej powinieneś obejrzeć film "Zenek" o Zenku Martyniuku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/na-film-o-zenonie-martyniuku-powinien-pojsc-kazdy-1581437326.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/BadzmyRazem.TVP
Reklama


Życie gwiazd

Odtwórcy filmu „Zenek” uważają, że film "Zenek" powinny obejrzeć nie tylko fani disco polo ale głównie osoby, które na co dzień stronią od disco polo

Reklama

Odtwórcy filmu „Zenek” uważają, że film "Zenek" powinny obejrzeć  nie tylko fani disco polo ale głównie osoby, które na co dzień stronią od disco polo. Jakby nie było, w jakimś sensie disco polo postrzega się jako muzykę narodową.

Zobacz również: PILNE! Gwiazdor disco polo w sytuacji zagrożenia życia! Auto wylądowało w rowie, artysta przestrzega fanów!

Dobrze byłoby sobie uświadomić, jak tak naprawdę rodził się ten nurt na przykładzie króla muzyki tanecznej, Zenona Martyniuka z zespołu Akcent. 10 lutego odbyła się odsłona przedpremierowa:

- Gwiazdy, rodzina, kreacje, czerwony dywan! Gorący materiał z pokazu premierowego filmu „Zenek”. Dlaczego warto pójść do kina? Mówią główni aktorzy: #JakubZając (młody Zenek), Klara Bielawka (żona Zenka), Krzysztof Czeczot (dojrzały Zenek), reżyser Jan Hryniak i  Limahl Official. Film o człowieku, który ma marzenia i je spełnia, wehikuł czasu - nie tylko dla miłośników muzyki tanecznej. #BądźmyRazem w kinach - od 14 lutego!

Aktorzy przyznali, że była to dla nich niesamowita przygoda, ale i ogrom pracy, poświęcenia i wyrzeczeń. Nie jest łatwo realnie odegrać historię, która wydarzyła się na faktach.

Grę aktorów będziecie mogli ocenić już w piątek w walentynki. To właśnie 14 lutego będzie oficjalna premiera filmu „Zenek”. Kto już odlicza?

Zobacz również: Gwiazdy disco polo szykują duet roku?! Znamy skrywane plany popularnych zespołów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zaśpiewał na urodzinach! To VIDEO podbija sieć!
  2. Artyści disco polo zjednoczeni w szczytnym celu! Organizują koncert dla potrzebującego!
  3. Wokalistka disco polo kusi dekoltem do pasa! Internet zalały zdjęcia z wakacji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.