Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-02T17:10:00+01:00 Nie chcą disco polo na Eurowizji 2020? Emilia Sanecka z Daj to Głośniej dała z siebie wszystko! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/nie-chca-disco-polo-na-eurowizji-2020-emilia-sanecka-z-daj-to-glosniej-dala-z-siebie-wszystko-1580659269.jpg
Reklama

Nie chcą disco polo na Eurowizji 2020? Emilia Sanecka z Daj to Głośniej dała z siebie wszystko!

Redakcja , 02 Luty 2020  17:10
Nie chcą disco polo na Eurowizji 2020? Emilia Sanecka z Daj to Głośniej dała z siebie wszystko!
Źródło zdjęć: instagram.com/emiladtg facebook.com/pg/szansanasukces.eurowizja2020
Reklama

Czy faktycznie grupa Daj To Głośniej wypadła gorzej niż zwyciężczyni Kasia Dereń, czy przeważyła niechęć do muzyki disco polo?

Reklama

To mogła być wielka szansa dla muzyki disco polo, aby pokazać, że to właśnie przedstawiciele tego gatunku muzycznego mogą wygrać Eurowizję 2020.

Zobacz również: Wielkie zmiany?! Uwielbiana gwiazda disco polo w sukni ślubnej!

Grupa Daj To Głośniej, która na swoim koncie ma ogromny przebój pt. "Mama ostrzegała" oczarował całą Polskę. Ponad 103 miliony odtworzeń nie bierze się bez powodu. Niewątpliwie to jest największy hit ostatnich miesięcy.

Emilka i spółka postanowili spróbować swoich sił w preselekcjach do konkursu Eurowizji 2020. W tym roku zasady są zupełnie inne niż w poprzednich latach. Zespół, który wygra program "Szansa na sukces" pojedzie do Holandii. W trakcie odcinków specjalne jury wyłoni trójkę finalistów, a następnie odbędzie się głosowanie widzów i jury.

W pierwszym odcinku mogliśmy oglądać Emilię Sanecką, która zaśpiewała przebój formacji Abba. Niestety jej występ nie porwał jury, w którym zasiadła Cleo, Michał Szpak oraz Gromee.

Czy faktycznie grupa Daj To Głośniej wypadła gorzej niż zwyciężczyni Kasia Dereń, czy przeważyła niechęć do muzyki disco polo? 

Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami. My cieszymy się, że muzycy disco polo cały czas pracują, pokazują się i prezentują bardzo wysokim poziom.

Dla wszystkich fanów Daj To Głośniej mamy dobre wiadomości, już niebawem pojawi się nowa produkcja, która ma ogromną szansę stać się wielkim hitem.

Zobacz również: Magda Narożna kusi w czerwonej bieliźnie. To najbardziej gorąca publikacja ostatnich miesięcy!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Niecenzuralne słowa w ustach gwiazd disco polo! Wulgaryzmy staną się przepustką do sukcesu?!
  2. Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!
  3. Artystka disco polo zdradziła, co kreuje jej podejście do branży i życia! Fani powinni wziąć z Niej przykład?
  4. Sylwia z Love Island i słynny Grucha w produkcji gwiazd disco polo! ! To będzie nowy hit grupy ŁOBUZY?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej