2020-09-06T09:50:00+02:00 Największe hity disco polo lat 90 w jednej składance za darmo! Akcent, Boys, Milano i wielu innych! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/najwieksze-hity-lat-90-w-jednej-skladance-te-utwory-budza-najlepsze-wspomnienia-1599294046.jpg
Reklama

Największe hity disco polo lat 90 w jednej składance za darmo! Akcent, Boys, Milano i wielu innych!

Redakcja , 06 Wrzesień 2020  09:50
Największe hity disco polo lat 90 w jednej składance za darmo! Akcent, Boys, Milano i wielu innych!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Zbiór utworów opublikowała właśnie jedna z najpopularniejszych wytwórni disco polo w Polsce.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Lata '90 to czas szerokiego rozkwitu gatunku disco polo. Wielu z nas pamięta sławny program "Disco Relax", który każdej niedzieli gromadził fanów przed telewizorami. Choć te czasy dawno już minęły, to muzyka pozostała. Popularna Wytwórnia muzyczna przygotowała ciekawą niespodziankę dla fanów lat '90.

Zobacz również: Niezwykła pasja Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi! Śliczna gwiazda disco polo pokazała fanom wyjątkową kolekcję!

Wspomniana Wytwórnia to Green Star, który stoi za takimi gwiazdami jak Boys czy Akcent. Nie ma więc wątpliwości, że jest to prawdziwy lider branży disco polo. Wydawca przygotował specjalną składankę piosenek, która przywoła miłe wspomnienia we wszystkich fanach disco polo z lat `90. 

Na wspomnianej składance, która jest dostępna na YouTube znajdziemy kilka utworów. Są to m.in.:

- Jolka, Jolka - Filmowa miłość - Bara, bara - Moja gitara - Życie to są chwile - Wirują światła - O Tobie kochana - Nadzieja - Psotny wiatr - Łobuz.

Te utwory to prawdziwe legendy świata muzyki tanecznej. Zebranie ich w jedną całość tworzy z tej składanki prawdziwą petardę, która z pewnością wybrzmi na niejednej imprezie!

Zachęcamy do zapoznania się ze wspomnianą składanką, znajdziecie ją poniżej!

Zobacz również: Posłuchajcie jako pierwsi nowości od Topek! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicza z genialnym utworem pt. 'Dzban' | VIDEO

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Top 10 DISCO POLO - Najpopularniejsze piosenki disco polo w 2021 roku! O tym czego warto posłuchać zadecydowali sami fani!
  2. Wielkie zmiany w życiu muzyka! Ukochana wokalisty disco polo pokazała pierścionek zaręczynowy! Jest obłędny!
  3. Prześliczna gwiazdeczka disco polo świętuje wielki sukces! Przed gwiazdą otworzyły się kolejne drzwi do wielkiej kariery!
  4. Popularny wokalista disco polo pochwalił się wakacjami marzeń! Robert Klatt Classic odpoczywał na Zanzibarze! Fani są zachwyceni tym co pokazuje w sieci!
  5. Gorąca wokalistka disco polo kusi w szlafroku! Fani zachwyceni Mileną Grzywacz z formacji Szpilki 'Mila ale Ty mnie rozgrzewasz'
  6. Cudownie piękna i uwielbiana wokalistka disco polo znowu się zakochała?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!
  7. Taneczna produkcja zespołu Love Story hitem tegorocznego karnawału?! Fani disco polo nie maja wątpliwości!
  8. Wielka szczęście gwiazd disco polo! Grupa Daj to Głośniej podzieliła się radosną nowiną!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami