Reklama
Polecamy


Reklama

Najbardziej wyczekiwana książka wszech czasów o legendzie disco polo!

2019-02-23T10:30:00+01:00 Najbardziej wyczekiwana książka wszech czasów o legendzie disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/najbardziej-wyczekiwana-ksiazka-wszech-czasow-o-legendzie-disco-polo-1550843839.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

„Jestem szalony. Marcin Miller w rozmowie z Katarzyną Szkarpetowską i Łukaszem Smolarskim" taki będzie tytuł owej książki!

Reklama

Marcin Miller jest liderem i wokalistą ponadczasowego zespołu Boys. Ich utwór "Jesteś Szalona" znają i kochają wszyscy Polacy. Muzyk jest również autorem tekstów, ale i kompozytorem. Ponadto projektant mody, a dokładniej ambasador i współtwórca marki MillerTulipan, która cieszy się niemałym zainteresowaniem nie tylko wśród zwolenników disco i fanów zespołu.

Śmiało można określić, że Marcin jest wszechstronnym biznesmenem, który ma niebywałą smykałkę do interesów na różnych płaszczyznach. Rocznie występuje ponad 200 razy na scenie. Z muzyką jest związany niemalże od zawsze. Niezmiennie od prawie 30 lat działa w branży disco polo.

Zobacz również: Fala krytyki na gwiazdora disco polo za 'tęczową piosenkę'! Wokalista ostro to skomentował!

Książka o Marcinie Millerze ukazała się dzięki wydawnictwu Pascal. Fani oszaleli na wieść, iż premiera tego dzieła odbędzie się już 27 lutego! O godzinie 18:00 w salonie Empik Junior w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 116/122. Muzyk spotyka się z coraz większą falą hejtu. Wszystko dlatego, że w rozmowach i wywiadach jest szczery nieraz aż do bólu. Miller wyznał, że takiej muzyki jak nurt disco polo, nie da się słuchać dłużej niż 20 minut. Aczkolwiek jest na to myk. Nikt nie słucha, każdy hejtuje i świruję. Jednakże, gdy na imprezie leci jego Szalona, to cała sala ożywa i głośno zaczyna śpiewać razem z Marcinem Millerem.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!
  2. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  3. Gwiazdor disco polo ofiarą ataku! Nagranie trafiło do sieci! Artysta przeprasza!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.