Reklama


Reklama

Wzruszająca chwila Marcina Millera! Nietypowa historia lidera zespołu Boys!

2019-02-12T18:00:00+01:00 Wzruszająca chwila Marcina Millera! Nietypowa historia lidera zespołu Boys! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/wzruszajaca-chwila-marcina-millera-nietypowa-historia-lidera-zespolu-boys-1549919869.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Marcin Miller
Reklama


Życie gwiazd

Wielkie zdziwienie i wzruszenie lidera zespołu Boys

Reklama

Bez niego muzyka disco polo wyglądałaby zupełnie inaczej. Żywa legenda disco polo i jeden z najpopularniejszych wokalistów tego gatunku. Mowa oczywiście o liderze zespołu Boys - Marcina Millerze. Ostatnio wokalista disco polo postanowił podzielić się nietypową historią za pomocą mediów społecznościowych.

Zobacz również: Wokalistka disco polo w ciężkiej sytuacji! Gwiazda potrzebuje pomocy fanów!

Marcin Miller napisał na swoim profilu:

Ciekawa historia. Na lotnisku zaczepia nas rodowity Holender prosząc o wspólne zdjęcie. Pierwsze skojarzenie - Polak robi sobie jaja. Okazuje się, jest naszym fanem i ma już kupione bilety na koncert w Rotterdamie 23.03.2019. Fajne.....

Jak widać twórczość Marcina Millera - lidera zespołu Boys nie tylko w Polsce cieszy się ogromną popularnością, ale również w Europie, a takie przypadkowe spotkania potwierdzają, że muzycy disco polo wykonują kawał dobrej roboty.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!
  2. Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!
  3. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.