2020-12-06T21:20:00+01:00 Nagie ciało na fotografii gwiazdy disco polo! Szokująca publikacja. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/12/nagie-cialo-na-fotografii-gwiazdy-disco-polo-szokujaca-publikacja-1606830624.jpg

Nagie ciało na fotografii gwiazdy disco polo! Szokująca publikacja.

Redakcja , 06 Grudzień 2020  21:20
Nagie ciało na fotografii gwiazdy disco polo! Szokująca publikacja.
Źródło zdjęć: instagram.com/casandramusic/

Intrygujące zdjęcie jednej z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w branży disco polo


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Znane i uwielbiane gwiazdy disco polo, dostarczają fanom mnóstwo rozkoszy zarówno muzycznej, jak i wizualnej. Nie od dziś wiadomo, że „disco polo pięknymi kobietami stoi”, a to stare porzekadło sprawdza się niemal na każdym kroku i przy każdej publikacji atrakcyjnej artystki.

Zobacz również: Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!

Jakiś czas temu do sieci trafiło bardzo intrygujące zdjęcie jednej z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w branży disco polo. Elwira Matysiak, dodała fotografię, na której trzyma obraz całkiem nagiej kobiety.

Uwagę przykuwa biust namalowanej postaci, a myśli wysnuwają wniosek: że Casandra postanowiła zrzucić z siebie nieśmiałość i oddać fanom materiał, na którym prezentuje swoje piersi bez jakiegokolwiek osłonięcia. Rozważania podsyca fakt, że osoba na obrazie ma niewidoczną twarz.

Wszystko wyjaśnia się jednak w opisie, który jasno sugeruje, że to nie piosenkarka widnieje na płótnie. Post miał za zadanie pokazać światu drugą, poza muzyką zdolność Elwiry.

To właśnie wokalistka stworzyła dzieło, które dumnie dzierży w dłoni. Szeroki wachlarz umiejętności gwiazd, zaskakuje nas coraz bardziej.

Pozostaje zdjąć czapki z głów i mocno boć brawo dla piekielnie zdolnej artystki.

Zobacz również: Cudowna Elwira Mejk pokazała swoje wdzięki i podzieliła się wyjątkową niespodzianką! Fani zachwyceni!

Reklama

CASANDRA - Ufaj i kochaj

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: CASANDRA - Ufaj i kochaj
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Wielka rewolucja w życiu znanego DJ-a! Artysta pragnie podbić scenę disco polo! Zobaczcie co przygotował!
  2. Kuszący widok rozpala internet! Cudowna wokalistka disco polo odważnie pokazała swoje wdzięki! FOTO
  3. Lawina komentarzy pod wpisem! Gwiazdorskie sposoby na odpoczynek?! Znana wokalistka disco polo zdradziła co ją relaksuje!
  4. Wyjątkowa niespodzianka dla fanów Marcina Millera BOYS! Na NOWOŚĆ okaże się wielkim hitem 2022 roku?!
  5. Teresa Werner kusi swoim ciałem! Szlagierowa diwa odsłoniła swoje największe wdzięki!
  6. Marcin Miller Boys - dołączy do Reprezentacji Polski i zagra u boku Roberta Lewandowskiego?! Szokujący wpis gwiazdora disco polo!
  7. Wielki hit legendarnej formacji Milano odświeżony przez znanego wokalistę! Jak brzmi teraz przebój sprzed lat?! Fani zachwyceni!
  8. Do niego będzie należał rok 2022 w disco polo? Marcin Miller Boys na ustach wszystkich!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami