Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-04-03T07:30:00+02:00 Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor! https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-fanow-oszalaly-na-punkcie-wokalistki-disco-polo-artystka-wyglada-niczym-pani-profesorjpg.jpg
Reklama

Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!

Redakcja , 03 Kwiecień 2021  07:30
Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!
Źródło zdjęć: instagram.com/casandramusic/

Artystka oczarowała swym wdziękiem! Lekcje z taką profesorką byłyby przyjemnością

Reklama

Artystka disco polo oczarowała swym wdziękiem wszystkich fanów! Od zdjęcia, które ukazało się na jej Instagramie dosłownie nie można oderwać wzroku! Wielu sympatyków wokalistki nie będzie dziś w stanie zasnąć! To spojrzenie i piękne ciało dosłownie hipnotyzują i przyprawiają o zawroty głowy oraz szybsze bicie serca!

Zobacz również: Żona Sławomira w gorącej odsłonie! Takiej Kajry nie znacie?! Zobaczcie jak wygląda!

Casandra to Artystka, która jednym spojrzeniem i uśmiechem potrafi zdobyć serca wszystkich fanów. Jej uroda przyćmiewa wszystko wokół, a anielski głos hipnotyzuje i wprowadza w stan ogromnej euforii! Na Instagramie wokalistki znaleźć można wiele zdjęć, na widok których dosłownie można się rozpłynąć ze szczęścia. Widząc jej najnowszy wpis, wielu fanów Artystki zatęskniło za szkołą i uczelnią! Dlaczego?

Odpowiedź jest banalnie prosta, na zdjęciu Casandra wygląda niczym pani profesor. Wszystko zasługa dopasowanej, niebieskiej sukienki oraz noszonych okularów, które dodają Artystce tajemniczości. Z taką pania profesor lekcje czy zajęcia byłyby niezwykle przyjemne, a przekazywana wiedza sama wchodziłaby do głowy. Fani dosłownie rozpływają się z zachwytu pod zdjęciem Casandry i wcale nas to nie dziwi! Taki widok zasługuje na morze komplementów!

Zobacz również: Wokalistka disco polo przerywa milczenie! Gwiazda padła ofiarą zbirów!

 

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Skolim & Mr.Max & Casandra - ZACZAROWANI
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo wplątały się w spore kłopoty?! Pojawiła się policja!
  2. Emila (Daj to Głośniej) pokazała się przed obiektywem bez stanika! Fani w szoku - Rozpięta bluza odsłoniła biust gwiazdy disco polo!
  3. Wielki przypływ gotówki?! Gwiazdor disco polo postawił na Amerykańskie samochody i rozpalone tancerki!
  4. Gorąca premiera w świecie disco polo! MiłyPan na ustach wszystkich! To strzał w dziesiątkę?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej