2022-08-30T13:04:00+02:00 Elwira Matysiak - Casandra - wiek, mąż, dzieci, wzrost, piosenki, instagram Na początku 2022 roku artystka połączyła się z Mariuszem Zalewskim z zespołu R-Max tworząc nowy projekt muzyczny o nazwie "Casandra & Mr. Max https://disco-polo.info/uploads/news/elwira-matysiak---casandra---wiek-maz-dzieci-wzrost-piosenki-instagramjpg.jpg Disco-Polo.info

Elwira Matysiak - Casandra - wiek, mąż, dzieci, wzrost, piosenki, instagram


Na początku 2022 roku artystka połączyła się z Mariuszem Zalewskim z zespołu R-Max tworząc nowy projekt muzyczny o nazwie "Casandra & Mr. Max

Autor: Adam Begier, 30 Sierpień 2022  13:04
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Elwira Matysiak - Casandra - wiek, mąż, dzieci, wzrost, piosenki, instagram
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Ja i Ty" – Najnowszy hit zespołu Roy podbija rynek disco polo! To ich najlepsza produkcja? Fani ostro komentują
 2. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! 'Światła jak diamenty' - teledysk, który musicie zobaczyć!
 3. "Mleczko" gwiazd disco polo Top Girls podbija internet! Ta piosenka to prawdziwy HIT?! Miliony na koncie wokalistek!
Reklama

  Elwira Matysiak to urodzona w Białej Podlaskiej wokalista, która od 2011 roku tworzy zespół Casandra. W jednym z wywiadów dla lubelskiej telewizji wyjaśniła, że nazwa zespołu nie ma jako takiej historii, ale zamierzeniem było aby nazwa zawierała w sobie literkę "a", żeby podkreślić, że to jednak kobieca formacja.

  Jak artystka wyjaśnia, na początku miała w planach występować pod pseudonimem "Karina", lecz dla większości osób nazwa ta kojarzyła się z koniem Karino. Karierę muzyczną Elwira rozpoczęła już w dzieciństwie śpiewając w scholi kościelnej w rodzinnej miejscowości. Mając 16 lat Casandra zaczęła uczęszczać do zespołu wokalnego "Chwilka" w Białej Podlaskiej. W roku 2007 Elwira śpiewała w zespole weselnym. W 2009 roku brała udział w warsztatach muzycznych w Serpalicach, które prowadziła wokalistka zespołu Brathanki - Magdalena Rzemek. Na początku 2021 roku połączyła się z Mariuszem Zalewskim z zespołu R-Max tworząc nowy projekt muzyczny o nazwie "Casandra & Mr. Max". W ostatnim czasie wokalista koncertuje w duecie z Mariuszem. Prócz muzyki artystka zajmuje się malowaniem obrazów.

  Elwira Matysiak - Casandra - wiek

  Ile lat ma Casandra? Elwira Matysiak urodziła się w Białej Podlaskiej 26 sierpnia 1990 roku. W bieżącym roku wokalistka obchodziła 32 urodziny.

  Elwira Matysiak - Casandra - chłopak, mąż, dzieci?

  Czy Elwira Matysiak jest w związku? Tak! Wokalista zespołu Casandra jest w związku. Przeglądając sieć można natrafić na komentarze internautów, mówiące o tym, że wokalistka często widziana jest z Mariuszem Mr.Maxem, co może sugerować, że to własnie ten artysta został wybrankiem Casandry. Są to tylko spekulacje fanów, które okazują się nieprawdziwe, bowiem serce Casandry zajętę jest przez Piotra. Piotr często uczestniczy przy produkcjach klipów a także pomaga na koncertach. Casandra nie posiada jeszcze potomstwa.

  Elwira Matysiak - Casandra - piosenki.

  Zespół Casandra z Elwrią Matysiak istnieje już przeszło 11 lat. Debiutancki utwór, który wyszedł spod logo zespołu nosi tytuł "Diablica". Elwira z zespołem wykreowała bardzo wiele skocznych i tanecznych produkcji, m.in: "Piątek", "Raj", "Zadzwoń do mnie", "Nie ma brzydkich pań" czy "Męski świat".

  Elwira Matysiak - Casandra - Instagram, Facebook, TikTok

  Czy Casandra korzysta z social mediów? Odpowiedź brzmi: Tak. Elwira jest aktywną użytkowniczką social mediów między innymi Facebooka i Instagrama. Wokalista bardzo chętnie dzieli się na Instagramie swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Konto wokalistki obseruje na Instagramie 17,1 tysiąca osób, a jej nazwę znajdziemy wpisując w wyszukiwarkę frazę @casandramusic. Wokalista maluje obrazy, a efekt swojej pracy publikuje w sieci. Na instagramie obrazy namalowane przez Casandrę obejrzymy wpisując nazwę @e.casiart.

  Reklama

  Casandra & Mr. Max - Nie mów nic Remix Rokikx

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"! Posłuchaj jako pierwszy!
  2. Nowy Hit Zespołu Impuls "Popraw koronę" Podbija DISCO POLO!
  3. Nowa produkcja zespołu Classic – zapowiedź muzycznego hitu na lato!
  4. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!
  5. Odważne zdjęcie gwiazdy disco polo podbija internet! Elwira Mejk wie, jak wzbudzić zainteresowanie! Zapomniała bielizny?
  6. Dołącz do nas! Plaża Siemianówka: Gwiazdy Disco Polo i Niezapomniana Zabawa! Nie Przegap Największej Imprezy Lata!
  7. Jacek Kurski i Zenon Martyniuk na Jednej Scenie: Niezapomniany Piknik w Wyszkowie! Zobaczcie nagranie!
  8. Daj To Głośniej z nowym hitem „Pilnie Oddam Gruz” na Żywo!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie