2014-06-16T23:16:00+02:00 Nadchodzi Disco Hit Festival – Kobylnica 2014 Disco Hit Festiwal Kobylnica to od lat największa impreza muzyczna disco polo w Polsce. Już po raz czwarty do Kobylnicy, 4 lipca 2014 roku, przybędą najpopularniejsi wykonawcy https://disco-polo.info/uploads/news/2014/05/kobylnica.png Disco-Polo.info

Nadchodzi Disco Hit Festival – Kobylnica 2014


Data Publikacji: 16 Czerwiec 2014  23:16
Źródło zdjęć:

Disco Hit Festiwal Kobylnica to od lat największa impreza muzyczna disco polo w Polsce. Już po raz czwarty do Kobylnicy, 4 lipca 2014 roku, przybędą najpopularniejsi wykonawcy muzyki disco polo i dance oraz tysiące fanów muzyki tanecznej z całej P...

Nadchodzi Disco Hit Festival – Kobylnica 2014
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Nieprawdopodobne, ilu artystów disco polo zmarło w 2025 roku. To oni nas opuścili w tym roku!
  2. „Zapłacisz mi w naturze” to ich wspólny hit! BOYS i NEWS zaskoczyli wszystkich nowym brzmieniem
  3. Pan Mareczek zaskakuje nowością. Utwór „Choć Cię nie widzę” to potężna dawka energii w stylu hard dance
Reklama

Disco Hit Festiwal Kobylnica to od lat największa impreza muzyczna disco polo w Polsce. Już po raz czwarty do Kobylnicy, 4 lipca 2014 roku, przybędą najpopularniejsi wykonawcy muzyki disco polo i dance oraz tysiące fanów muzyki tanecznej z całej Polski. Tego wieczoru Kobylnica rozbrzmiewać będzie muzyką zarówno młodego pokolenia, jak i gwiazd, które od lat królują na listach przebojów.

 

Disco Hit Festiwal Kobylnica to przede wszystkim fenomen wykonawców uwielbianych przez miliony fanów. Na scenie wystąpią królowie Internetu, czyli artyści, których klipy muzyczne mają po 10 mln odsłon. Koncert rozpocznie Andre, twórca mega hitów: „Ale Ale Aleksandra” i „Tylko z Tobą”. Do zabawy porwie grupa After Party – laureaci poprzedniej edycji tego festiwalu. Zaśpiewają absolutne hity: „Tylko ona jedyna” i „Bujaj się”. Nie mogło zabraknąć Tomasza Niecika, który z pewnością zaśpiewa przebój pt. „Cztery osiemnastki”, zespołu Cliver„Moje ciało oszalało”, tegorocznych finalistów programu „Must Be the Music Tylko Muzyka.” – Piękni i Młodzi oraz tajemniczego DJ Disco, autora i wykonawcę internetowego hitu – „Szalona Ruda”. Sceną władać będzie też zespół Voyager, który od lat jest na topie list przebojów muzyki disco polo i dance.

 

Koncert Disco Hit Festiwal jest doskonałym miejscem do uczczenia dwóch jubileuszy. Popularny, Ivan Komarenko wraz z fanami na festiwalowej scenie będzie świętował 10-lecie pracy artystycznej. Usłyszymy m.in. jego największy przebój – „Jej czarne oczy”. Prawdziwą gratką dla fanów będzie jubileusz 30-lecie istnienia absolutnego Króla muzyki disco polo – zespołu Bayer Full. W Kobylnicy wybrzmią nieśmiertelne przeboje tego zespołu: „Wszyscy Polacy”, „Majteczki w kropeczki” i „Blondyneczka” po… chińsku! Z okazji trzech dekad na estradzie zespół otrzyma specjalną statuetkę, którą wręczy szefowa kanału Disco Polo Music – Monika Wojdyga Makowska. Gospodarzem Disco Hit Festiwal będzie charyzmatyczny lider zespołu Bayer Full – Sławomir Świerzyński.

 

Przypominamy też istotą rzecz – wstep na imprezę jest bezpłatny! Namawiajcie znajomych, rodziny i przybywajcie!

 

Disco Hit Festival – Kobylnica 2014 – transmisja w piątek, 4 lipca 2014 roku od 20:00 w kanałach Polsat i Polsat HD i od 22:00 w Disco Polo Music.

 

Organizatorami festiwalu są Agencja Artystyczna Feniks i gmina Kobylnica.

 

kobylnica disco fest 2014 plakat A2 copy-page-001
 

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 16 Czerwiec 2014  23:16
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Pan Mareczek zaskakuje nowością. Utwór „Choć Cię nie widzę” to potężna dawka energii w stylu hard dance
  2. Altess prezentuje utwór „Nie ma nas” – emocjonalna premiera pokazuje dojrzałość zespołu
  3. Zespół Playboys specjaliści od wesel i wyjątkowych koncertów niespodzianek
  4. Sylwester w rytmach disco polo. Classic i Masters rozkręcą historyczną noc w Staroźrebach
  5. Nowator wraca z potężnym uderzeniem. Nowy singiel „Booty Shake” to ogień sceny dancehall
  6. „Mówiłem Ci C’est la vie” – Jacek Dworakowski wraca z mocnym przesłaniem i wyjątkowym teledyskiem
  7. Bartii z nowym przebojem „Czekam na Ciebie”. Ponad 100 tysięcy odtworzeń
  8. Joanna Narożna w bikini rozpala sieć! Żona Dawida Narożnego pokazała cudowne ciało
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły