Reklama
Polecamy


Reklama

Na boso po parkiecie! Gwiazdy disco polo odsłoniły karty nowego projektu!

2020-03-06T13:00:00+01:00 Na boso po parkiecie! Gwiazdy disco polo odsłoniły karty nowego projektu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/mejk-na-boso-1583419640.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Bartosz Kuśmierski
Reklama


Ogólna

Chcąc pięknie wyglądać i zachować szyk, dziewczyny na imprezach zawsze tańczą w szpilkach... ale nie ONA! Gwiazdy disco polo zdradzają kulisy projektu

Reklama

Jedno z najpopularniejszych małżeństw w świecie disco polo rozpoczęło wiosenną ofensywę. Formacja Mejk, którą tworzą Elwira i Mariusz już 19 marca pokaże swoją nową produkcję. 

Zobacz również: Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!

„Na boso” to najnowsza propozycja od małżeństwa disco polo. Taniec, taniec i taniec, oraz śmieszne scenki, tak pokrótce można scharakteryzować klip. 

Pomysł na piosenkę powstał w głowie Elwiry i pochodzi z obserwacji wielu koncertów, na których Mejk gra. Chcąc pięknie wyglądać i zachować szyk, dziewczyny na imprezach zawsze tańczą w szpilkach, po kilku ładnych godzinach tańca, zmęczone nogi podpowiadają, by się dłużej nie męczyć i zdjąć obcasy, ośmielają się tańczyć na boso.

Piosenka jest energetyczna i żywiołowa, a Mejk ma nadzieję, że przy niej odbędzie się niejedna, taneczna impreza tańczona na boso.

Czy nowość od Elwiry i Mariusza podbije rynek disco polo? Tego dowiemy się już niebawem.

Zobacz również: Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna zrobiła sobie przerwę od koncertów! Wokalistka disco polo spędza czas z ukochanym!
  2. Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!
  3. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.